İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Frontier (FRONT) Coin Nedir? Yorum ve Haberler

Frontier, Chain Agnostik DeFi Aggregation katmanıdır. Kullanıcılar Frontier’ı kullanarak DeFi pozisyonlarını, Hisse Senedi Varlıklarını İzleyebilir ve Yönetebilir, Varlıkları Takas edebilir veya Tek bir yerde daha fazla DeFi Uygulamasını keşfedebilir. Frontier ayrıca Cosmos SDK’ya dayalı Merkezi Olmayan Anahtar Yönetimi blok zinciri olan Frontier zincirini de inşa ediyor. Front coin geleceği var mı? FRONT, şunlar için kullanılan Yardımcı Program belirtecidir:

  • Sınır Zincirinde Stake Etme
  • Uygulama Paketinde (iOS ve Android) gasless işlemler
  • Likidite Karşılıkları (DEX’ler ve AMM’ler)
  • Teşvik protokolü (Sınır üzerinden DeFi kullanımının teşvik edilmesi)
  • NFT Edinimi
  • Yönlendirmeler

Frontier’ın Kurucuları Kimlerdir?

Frontier şu anda dünyanın dört bir yanına dağılmış 15’ten fazla üyeden oluşan bir ekipten oluşuyor. Ravindra Kumar, Palash Jain ve Vetrichelvan Jeyapalpandy tarafından kuruldu.

Kurucu olarak Ravindra, önceden InstaDApp ve Woodstock’un CTO’suydu ve akıllı bir sözleşme geliştiricisi, Android geliştiricisi ve bilgi işlem poliglotudur. 

Vetrichelvan yazılım geliştirmede 13 yıllık deneyime sahiptir ve yeni teknolojileri keşfetme ve öğrenmeye ilgi duymaktadır.

Palash Jain, Frontier’ın pazarlamasını, topluluğunu, halkla ilişkilerini ve marka farkındalığını tüm yönleriyle denetler. Blockchain alanında 3 yıldan fazla deneyime sahip ve IOST, BitMax, Matic ve Lambda dahil olmak üzere pazarlama cephesinde birkaç projeyle çalıştı. Front coin ne zaman çıktı?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dolaşımda Kaç Frontier (FRONT) Coin Vardır?

FRONT jetonlarının sabit bir maksimum kaynağı vardır. Bu, tam olarak 100.000.000 FRONT Token olarak belirlenmiştir ve asla bu noktanın ötesine geçmeyecektir. Yazım sırasında mevcut dolaşım arzı 15.650.000 ÖN’dür. Toplam arzın% 32,5’i yatırımcılara,% 8’i topluma,% 13,5’i Staking ödüllerine,% 20’si Ekosisteme,% 10’u Pazarlamaya,% 10’u Rezervlere ve% 10’u Ekibe dağıtıldı.

Frontier (FRONT) Coin Nereden Satın Alınır?

FRONT 18.11.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Binance borsasına kayıt olarak hemen FRONT alım satımına başlayabilirsiniz.

FRONT coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Front Coin Web Site: frontier.xyz

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar