İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Funic Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son günlerde sosyal medya uygulamalarında sıkça paylaşılan yaşlandırma efekti uygulanmış resimler hızla yaygınlaşıyor. Yaşlandırma efekti uygulamaları kısa sürede Google Play Store ve App Store listelerinde en çok indirilen uygulamaların arasına girdi.

Funic, yaşlandırma efekti, karton efekti, gençleştirme efekti ve bir çok eğlenceli efekti selfie modundaki resimlere uygulamanızı sağlayan eğlenceli bir uygulamadır.

Funic uygulaması, el falı, günlük burç yorumları, burç uyumu ve doğum tarihi analizi gibi ekstra özellikleride içerisinde barındırıyor.

Funic Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Funic uygulaması ücretsiz olarak kullanılabilir mi? Funic uygulamasının kullanımı oldukça basittir. Uygulamayı telefonunuza yüklediğinizde 3 günlük ücretsiz deneme sürümünü başlatmış oluyorsunuz. Funic uygulamasının ücretsiz sürümü şuan için mevcut değildir. Uygulamanın 3 günlük deneme süresi dolduğunda haftalık 9.99 dolar karşılığında kullanıma devam edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Funic aboneliği siz iptal edene kadar haftalık olarak otomatik olarak yenilenmektedir. Tarafınızdan ücret kesilmemesi için son kullanım zamanında 24 saat önce üyeliği iptal etmeniz gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanız üyelik iptali için yeterli değildir. iTunnes hesabınızdan üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayınız.

Uygulama selfie modunda çekilen tüm fotoğraflarda efekt uygulama işlemi yapmaktadır. Bunun yanı sıra astroloji bölümleri günlük olarak güncellenmektedir.

Yaşlandırma: Yaşlandırma özelliği ile fotoğrafınızı çekip uygulamaya yükleyin. Eğlenceli efekt ile yaşlanınca nasıl görünebileceğinizi keşfedin. Yıllar sonra nasıl görüneceğinizi merak ediyorsanız hemen deneyin.

Efektler: Fotoğraflarınızı haftalık güncellenen efektler ile sanatsal bir yapıya dönüştürün.

Burçlar Hakkında: Size özel hazırlanan en güncel günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarını takip edin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aşk Uyum Yorumu: Kendinizin ve karşı cinsin burcunu seçerek iki burç arasındaki aşk uyumunu öğrenin.

El falı: Avuç içinizdeki çizgiler ile el falınıza bakmak mümkündür. Bu çizgiler, parmaklar sizin karakter, hayat ve kaderiniz ile ilgili ipuçlarını içerir. Elinizin resmini çekip uygulamaya yükleyin ve sonucunu en hızlı şekilde alın.

Doğum Tarihi Analizi: Doğum tarihinizi girerek hayatınızda geçen süreyi en ince ayrıntısına kadar hesaplayın. Çok hızlı bir şekilde geçen zamanı öğrenin.

‎Funic - Eğlence ve Efektler
‎Funic - Eğlence ve Efektler

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. İboo

    Temmuz 30, 2019 at 9:07 pm

    Uygulamadan aboneligimi nasıl iptal edebilirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar