İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GAN Coin Nedir? | Galactic Arena Nedir? | Nasıl Oynanır?

Bugün piyasadaki en ilginç NFT’ler oyun NFT’leri veya bir oyundaki karakterlerdir. Kullanıcılar bunları doğrudan oyun içinde satın alabilir veya bu NFT’leri kendi yerel oyunlarının pazarında takas edebilir.

Kazanmak için oyun alanı son yıllarda muazzam bir büyüme gördü ve bu oyun NFT’leri sahipleri için önemli gelir sağlayabilir. Ancak her birinde sabit kalan bir şey var: yerel oyun platformlarıyla sınırlılar.

Galactic Arena: NFTverse, oyuncuların varlıklarını ekosistemimize aktarabilecekleri ve yükseltme ve savaş yeteneği ile yerel bir kullanıcı olarak tamamen etkileşime girebilecekleri bir ‘GALAKTİK ARENA’ oluşturarak sahipleri için OYUN NFT’lerinin kazanma potansiyelini açığa çıkarmayı hedefliyor. Farklı savaş modları, oyun içinde oynanan bahislerde adil ve eşit bir sonuç sağlar ve farklı oyunlardan kullanıcıları NFT’lerini platforma taşımaya teşvik eder.

Galactic Arena Nedir?

Galaktik Arena, NFTverse, Binance Akıllı Zinciri kullanan, türünün tek örneği bir blockchain tabanlı NFT oyunudur. Oyunu oynamaya başlamak için kullanıcının oyun profiline bağlanmak için yalnızca çevrimiçi bir cüzdana ihtiyacı vardır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bağlandıktan sonra, kullanıcı seçebilir alım satım ve oyun oynama imkanı sağlanan karakterleri kullanabilirsiniz. Başarılı bir şekilde geçiş yapıldıktan sonra, kullanıcı Galaktik Arena kurallarına göre karakterini yükseltebilir ve ödüller kazanmak ve farklı turnuvalara katılmak için farklı etkinliklerde yarışabilir. Herhangi bir anda, kullanıcı oyundan ayrılmayı ve NFT’lerinin sahipliğini korumayı seçebilir.

Oyunun en ilginç özelliklerinden bir tanesi VS Savaş (KAFES) özelliği ile kullanıcılar birbirlerine karşı savaşabilir. Bu gerçek zamanlı oyuncu etkileşimi, oyunda yer alan tüm NFT’ler için sürekli kullanıcı katılımı ve büyük ödemeler için anahtardır.

Galactic Arena Amacı Nedir?

Ödül kazanmak için oynanan oyun sayısı arttıkça, bu oyunların oluşturduğu NFT karakterlerinin sayısı da artıyor. Oyuncular oyun platformlarına giriyor ve bu NFT’leri satın alarak ve özünde sermayelerini oyuna kilitleyerek paralarını bu oyunlara yatırıyorlar. Bu NFT’ler yalnızca bu platformlarda gelir elde edebilir ve başka bir oyuna entegre edilemez. Ama ya o oyun/platform başarısız olursa veya eski hale getirilirse? Oyuncu, NFT’lerinin değerini kaybeder ve sermayesini kaybeder .

Galactic Arena, bu NFT’lerin oyuna bağlanmasına ve Arena’ya katılmasına izin vererek bu sorunu çözmeyi amaçlıyor. Bu NFT’leri NFTverseye getirerek, değerlerini geri kazanmalarına ve yeniden gelir getiren bir varlık olarak kalmalarına izin verebilirsiniz.

GAN Coin Nedir?

GAN, şu anda Binance Akıllı Zincirinde çalışan bir BEP-20 belirtecidir. GAN coin, Galactic Arena ekosisteminin yerel para birimidir. Toplam arz 1.000.000.000 GAN jetonudur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GAN’ın Yardımcı Programları:

  • Karakterler, yükseltmeler ve oyun içi öğeler satın almak için harcanabilir. Ayrıca THE CAGE’deki PvP savaşlarına girmek için ödeme yapmak için kullanılır.
  • Staking ile gelir elde edebilirler.
  • Oyuncular ayrıca THE CARNIVAL’a katılarak $GAN kazanabilirler.

GAN Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...