İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

GetContact Nedir? Rehbere Kim Sizi Nasıl Kaydetmiş?

Son zamanların en popüler rehber ifşa uygulamalarından bir tanesi olan GetContact hakkında merak edilenleri bu makalemizde ele alacağız. Arkadaşlar yada yakın çevre arasında rehbere beni nasıl kaydetti diye düşündüğünüz kişiler mutlaka olmuştur. Bu yeni nesil uygulama sayesinde bu sır ortadan kalkıyor.

GetContact Nedir?

GetContact, numaranızın kayıtlı olduğu telefonlarda sizin nasıl hangi isimle kaydedildiğinizi gösteren bir uygulamadır. Uygulamanın bir olumsuz yönü ise kurulumda rehbere erişim istemesidir. Bu erişim sayesinde sizin kişileri nasıl kaydettiğinizi de öğrenmiş oluyor.

Rehber Kim Sizi Nasıl Kaydetmiş?

Başka bir kişinin rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuz öğrenmek istiyorsanız GetContact uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama telefonunuzun kayıtlı olduğu ve GetContact uygulamasına erişim izini veren tüm rehberlerdeki kayıtlı isimlerinizi göstermektedir.

Kim rehberine sizi nasıl kaydetmiş bunu merak ediyorsanız GetContact uygulamasını yükleyin ve daha sonra rehber erişimine izin verin. Uygulama kayıt defterinde numaranızı kayıtlı olduğu tüm rehberler süzüldükten sonra kayıt edildiğiniz isimler listelenecektir.

GetContact uygulamasının teknik olarak asıl kullanılış amacı numaraları filtreleyerek engellemektir. Ancak rehber kayıt isimi öğrenme özelliği ile daha fazla dikkat çekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...