İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GGM Coin Nedir? | Monster Galaxy Nedir? | GGM Coin Hakkında Bilgiler

MONSTER GALAXY P2E, Topla, Oyna ve Kazan konseptini takip eder. Açık bir ekonomiye odaklanan bu oyun modunda, oyuncular önemli avantajlar elde eder ve karşılığında oyun dünyasını katılımlarıyla zenginleştirir.

Bu hikaye odaklı oyun modunda, oyuncular enerji harcamadan görevleri kabul edip tamamlayabilecekler. Bu, oyuna istedikleri kadar zaman ayırabilecekleri ve mevcut tüm görevleri tamamlayana kadar oynamaya devam edebilecekleri anlamına gelir. Hikaye ilerledikçe, oyuncular giderek daha zor düşmanlarla karşılaşacaklar ve bu güçlü rakipleri yenmek için daha yüksek seviyeli MOGA’ları ele geçirmek ve eğitmek zorunda kalacaklar.

Monster Galaxy Örnek Modu

Bu özel oyun modunda oyuncular, nadir bulunan MOGA ile karşılaşma fırsatı buluyor. Bu MOGA’lardan bazıları yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olacaktır. Meydan Okuma Modu gibi, Örnek Modu savaşları da enerji tüketir.

Monster Galaxy Mücadele Modu

Bu tamamlayıcı oyun modu, oyuncuları savaşta diğer MOGA terbiyecileriyle yüzleşmeye davet ediyor. Oyuncular, oyun tarafından sunulan seviyeye uygun maçı kabul edebilir veya bunun yerine daha yüksek dereceli rakiplere meydan okumayı tercih edebilir. Görev Modundan farklı olarak, Meydan Okuma Modu, oyunculara her gün verilen enerjinin bir kısmını tüketir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MOGA Nedir?

MOGA, oyuncuların Monster Galaxy evreninde buluşup ustalaştığı muhteşem canavarlardır. Her MOGA, oyunun sanal mağazasında veya önde gelen herhangi bir NFT pazarında alınıp satılabilen benzersiz bir NFT’yi temsil eder.

Genesis MOGA Nedir?

Genesis MOGA, normal MOGA’dan görsel olarak farklı olacak ve ek oyun içi avantajlarla gelecek. Bu özel MOGA’lar, yalnızca Genesis MOGA’nın üç seviyesini içeren kör kutu satışlarıyla elde edilebilecektir. Bunlar süper nadir, epik ve efsanevidir. Sadece 9.000 Genesis MOGA var ve bir kez tükendiğinde artık mevcut olmayacaktır.

GGM Coin Nedir?

GGM, MONSTER GALAXY P2E oyun ekosisteminin merkezinde yer alır. Oyuncular, canavarlarla ve diğer oyuncularla savaşmanın yanı sıra görevleri tamamlayarak bu oyun içi jetonları kazanabilirler. Bir kez kazanıldığında, GGM jetonları yıldız tohumları satın almak, oyun içi enerjiyi yeniden doldurmak ve ek MOGA yuvaları elde etmek için kullanılabilir. Oyuncular ayrıca kazandıkları GGM jetonlarını takas etme veya stake etme seçeneğine de sahiptir.

Bir PEB20 jetonu olan GGM coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 GGM token ile sınırlandırılmıştır.

GGM Coin Nasıl Alınır?

GGM Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...