İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GMEE Coin Nedir? | GAMEE Nedir? | GMEE Coin Hakkında Bilgiler

GAMEE, dünya çapında 5,4 milyardan fazla oyun oynamış 40 milyondan fazla kullanıcıyı kendine çeken bir oyna-kazan oyun platformudur. Ekip, jetonlu oyun para birimlerinin ve blok zinciri tabanlı oyun karakterlerinin sektörde devrim yaratacağı yeni oyun çağında dijital varlıkların gerçek sahipliğine kuvvetle inanan bir anlayışa sahiptir. Tüm oyuncular, oyunlardaki becerilerinden kazanma ve bu oyunların başarısına katkıda bulundukları için ödüllendirilme fırsatına sahip olacaktır.

GAMEE Misyonu, oyuncuların becerilerini, çabalarını ve sadakatini tanımak ve ödüllendirmek ve ana akım oyunculara blok zincirinin değerini tanıtmaktır.

Başlamak için harika bir zaman olmasının nedenleri nelerdir?

  • Küresel oyun pazarının 2021’de 175,8 milyar dolardan 2024’te 200 milyar doları aşması bekleniyor (Newzoo’dan Küresel Oyun Pazarı Raporu)
  • Toplam kripto cüzdan sahibi 75 milyona ulaştı (Statista, Temmuz 2021)
  • NFT Satış hacmi 2021’in ilk yarısında 2,5 milyar dolara yükseldi (Reuters)
  • DeFi jetonları, Ağustos 2021 itibariyle toplam kilitli değerde 84 milyar dolara ulaştı (DeFi Pulse).
  • Axie Infinity ve The Sandbox gibi Blockchain oyunları, Ağustos 2021 itibariyle sırasıyla 500 bin aktif kullanıcı ve 670 milyon dolarlık piyasa değeri ile güçlü bir çekişe ulaşıyor.

GMEE Coin Nedir?

GAMEE Simgesi (GMEE), web sitesinde sağlanan desteklenen kazan-kazan oyunlarında satın alma, kullanım, ödül ve eylemin para birimi olacak şekilde tasarlanmış bir ERC-20 hizmet simgesidir.

GMEE belirteci, L2 ölçekleme çözümü olarak Polygon’u ve Binance Smart Chain’e bir köprü kullanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GMEE’nin amacı, GAMEE platformunda birden fazla oyun başlığını birbirine bağlayan bir eylem, ödül ve teşvik aracı olarak hizmet etmenin yanı sıra GAMEE’nin sahipliğini ve yönetimini merkezden uzaklaştırmaktır.

Toplam GMEE arzı 3.180.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

GMEE Coin Nasıl Alınır?

GMEE Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...