İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GoldMiner (GM) Coin Nedir? | GoldMiner Coin Hakkında Bilgiler

Çoğu NFT oyununun şu anda ortak bir sorunu var: düşük oyuncu tabanı. Birçoğu, örneğin Aylık Aktif Kullanıcılar (MAU) veya Günlük Aktif Kullanıcılar (DAU) gibi ölçümlerini bile yayınlamaz. Popülaritesi patlamadan önce, Axie Infinity bile Ekim 2020 itibariyle yalnızca 7.200 MAU’ya sahipti.

Temel neden, yeni bir oyuncunun oyuna katılması için pahalı olan başlangıç ​​maliyetidir. Oyunu gerçekten oynamadan ve ilk harcamalarını geri kazanabilmeden önce NFT’leri elde etmek için önceden büyük miktarda para ödemek zorundalar. Sonuç olarak, bu oyunlardaki oyuncuların çoğu oyunculardan çok spekülatörlerdir.

Oyun endüstrisinde, Oynaması Ücretsiz oyunlar sahneyi ikna edici bir şekilde domine ediyor ve önümüzdeki yıllarda hem gelir hem de pazar payında artmaya devam etmesi bekleniyor.

GoldMiner Nedir?

GoldMiner, herkesin herhangi bir ücret ödemeden oynamaya başlayabileceği, oynaması ücretsiz üçüncü şahıs nişancı NFT oyunudur. GoldMiner ayrıca dinamik oyun ve PvP turnuvalarına katılım yoluyla oyuncuları jeton ve ekipmanla ödüllendirmek için Oyna-Kazan modelini kullanır. DeFi ve P2E modellerinin bu kusursuz kombinasyonu ile GoldMiner, oyunculara aynı anda hem oynama hem de ödül kazanma fırsatı veriyor. Cryptocurrency piyasasına ve NFT’lere aşina olmayan oyuncular için dostça bir ortam yaratmak için, bu tür oyunculara kendi araştırmalarını yapmaları ve piyasa hakkında bilgi edinmeleri için teşvik vermek için oyuna Crypto Play’e karşı adlı bir mekanizma dahil edilmiştir.

GM Coin Nedir?

GM belirteci, GoldMiner’daki katılımcılar arasında merkezi olmayan bir şekilde değişim aracı olarak kullanılacak işlevsel bir yardımcı belirteçtir. GM belirtecinin tanıtılmasının amacı, GoldMiner’daki ekosistem içinde etkileşime giren katılımcılar arasında uygun ve güvenli bir ödeme ve anlaşma şekli sağlamaktır.

GM jetonları şu amaçlarla kullanılabilir:

  • Yerel platform para birimi olarak, çeşitli kaynaklar veya oyun içi yükseltmeler için yerleşim modu olarak kullanılabilir.
    • Örneğin, oyuncular piyasada GM jetonları için ticaret yapabilir, güçlü NFT’ler basabilir veya PvP modunda diğer oyunculara karşı daha fazla jeton kazanmak için ücret alabilir veya GM jetonları karşılığında diğer oyunculara NFT kiralayabilir.
  • GM jetonu belirli oyun içi erişim ve ayrıcalıklar için kullanılabilir
    • Zamana bağlı içeriği hızlandırın.
    • Yağma kutularını açın.
    • Daha yüksek seviyeler için staking.

GM Coin Nasıl Alınır?

GoldMinner coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...