İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GoldMiner (GM) Coin Nedir? | GoldMiner Coin Hakkında Bilgiler

Çoğu NFT oyununun şu anda ortak bir sorunu var: düşük oyuncu tabanı. Birçoğu, örneğin Aylık Aktif Kullanıcılar (MAU) veya Günlük Aktif Kullanıcılar (DAU) gibi ölçümlerini bile yayınlamaz. Popülaritesi patlamadan önce, Axie Infinity bile Ekim 2020 itibariyle yalnızca 7.200 MAU’ya sahipti.

Temel neden, yeni bir oyuncunun oyuna katılması için pahalı olan başlangıç ​​maliyetidir. Oyunu gerçekten oynamadan ve ilk harcamalarını geri kazanabilmeden önce NFT’leri elde etmek için önceden büyük miktarda para ödemek zorundalar. Sonuç olarak, bu oyunlardaki oyuncuların çoğu oyunculardan çok spekülatörlerdir.

Oyun endüstrisinde, Oynaması Ücretsiz oyunlar sahneyi ikna edici bir şekilde domine ediyor ve önümüzdeki yıllarda hem gelir hem de pazar payında artmaya devam etmesi bekleniyor.

GoldMiner Nedir?

GoldMiner, herkesin herhangi bir ücret ödemeden oynamaya başlayabileceği, oynaması ücretsiz üçüncü şahıs nişancı NFT oyunudur. GoldMiner ayrıca dinamik oyun ve PvP turnuvalarına katılım yoluyla oyuncuları jeton ve ekipmanla ödüllendirmek için Oyna-Kazan modelini kullanır. DeFi ve P2E modellerinin bu kusursuz kombinasyonu ile GoldMiner, oyunculara aynı anda hem oynama hem de ödül kazanma fırsatı veriyor. Cryptocurrency piyasasına ve NFT’lere aşina olmayan oyuncular için dostça bir ortam yaratmak için, bu tür oyunculara kendi araştırmalarını yapmaları ve piyasa hakkında bilgi edinmeleri için teşvik vermek için oyuna Crypto Play’e karşı adlı bir mekanizma dahil edilmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GM Coin Nedir?

GM belirteci, GoldMiner’daki katılımcılar arasında merkezi olmayan bir şekilde değişim aracı olarak kullanılacak işlevsel bir yardımcı belirteçtir. GM belirtecinin tanıtılmasının amacı, GoldMiner’daki ekosistem içinde etkileşime giren katılımcılar arasında uygun ve güvenli bir ödeme ve anlaşma şekli sağlamaktır.

GM jetonları şu amaçlarla kullanılabilir:

  • Yerel platform para birimi olarak, çeşitli kaynaklar veya oyun içi yükseltmeler için yerleşim modu olarak kullanılabilir.
    • Örneğin, oyuncular piyasada GM jetonları için ticaret yapabilir, güçlü NFT’ler basabilir veya PvP modunda diğer oyunculara karşı daha fazla jeton kazanmak için ücret alabilir veya GM jetonları karşılığında diğer oyunculara NFT kiralayabilir.
  • GM jetonu belirli oyun içi erişim ve ayrıcalıklar için kullanılabilir
    • Zamana bağlı içeriği hızlandırın.
    • Yağma kutularını açın.
    • Daha yüksek seviyeler için staking.

GM Coin Nasıl Alınır?

GoldMinner coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....