İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Golem Network (GNT) coin nedir?

Golem Network, birden fazla bilgisayarı büyük ve güçlü bir süper bilgisayara bağlayan açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir projedir . Markaya göre, bu blokaj zinciri teknolojisi kullanıcılara ait çeşitli bilgisayarlarla güçlendirildi ve hepsi aynı anda çalışıyor.

Proje sadece güçlü ve kullanışlı bir sistem değil, aynı zamanda ademi merkeziyetçi ve ucuzdur. Süper bilgisayar kullanıcıların karmaşık hesaplamalar yapmalarını sağlar, çeşitli platformlarda araştırma yapmalarını sağlar ve ayrıca görüntü de oluşturabilirler. Bu projenin amacı, bireylere çabaları için ekstra güç vermektir.

Golem Network Nasıl Çalışır?

Bir platform seçmeden önce bunun nasıl çalıştığını anlamak önemlidir. Bu durumda Golem Ağı pek çok bilgisayarın gücünden oluşur. Tüm bilgisayarları bir araya getirmek için sistem küçük sözleşmeleri ve Ethereum tabanlı blok zinciri kullanıyor.

Ayrıca bu sistemi kullananlar ödemelerini kolayca ve güvenli bir sistem yoluyla yapabilir. Çoğu zaman sisteme para ödeyenler de yatırımlarında bir geri dönüş elde edecekler. Bu sistemin başka bir kabiliyeti bireylerin CGI’daki grafikleri kullanabilmesidir. Bu da kullanıcılara borsa tahminlerini ve araştırmalarını yapma fırsatı verir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar