İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Gourmet Galaxy (GUM) Coin Nedir? Gourmet Exchange Nedir?

GUM token, oldukça düşük ve sınırlı arz miktarı ile dikkat çeken kripto para birimlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından ciddi bir ivme yakalayan ve uzun süredir stabil giden birim miktarını neredeyse iki katına çıkartan Gum token hakkında merak edilenleri inceleyelim.

GUM Token Nedir?

GUM Token, yakın gelecekte gelecek olan Polkadot Parachains desteğiyle Ethereum Blockchain’in üzerine inşa edilmiş ERC-20 yardımcı simgesidir. GUM, Gurme Galaxy Platformuna özünde bağlı bir değer vermek için tasarlanmış bir mekanizma ile Gourmet Galaxy’nin hayati bir parçasıdır.

Gum Token Nerede Kullanılır?

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Yönetişim : Stake, Sistem Oyları Dahil.
  • İçerik oluşturma : Satılık kendi özel gezegenlerinizi yaratın.
  • Alım Satım/Tahmin Piyasası ile ilgili Mini oyunlar oyna.
  • Öğeleri al / sat.
  • Gelir Paylaşımı.

Gourmet Exchange Nedir?

Gourmet Exchange, Ethereum blok zincirinde otomatik likidite sağlayan tamamen merkezi olmayan bir protokoldür. Yakın gelecekte GUMSwap , daha hızlı işlemlerin, daha yüksek güvenlik seviyelerinin ve Ethereum’da bulunandan daha ucuz ücretlerin keyfini çıkarmak için Polkadot ekosistemine geçmesi planlanıyor.

GUM Token Arz Miktarı

Maksimum arz miktarı 20.000.000 GUM token’dir. Dolaşımda 3.312.145 GUM token bulunmaktadır. GUM Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...