İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Gourmet Galaxy (GUM) Coin Nedir? Gourmet Exchange Nedir?

GUM token, oldukça düşük ve sınırlı arz miktarı ile dikkat çeken kripto para birimlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından ciddi bir ivme yakalayan ve uzun süredir stabil giden birim miktarını neredeyse iki katına çıkartan Gum token hakkında merak edilenleri inceleyelim.

GUM Token Nedir?

GUM Token, yakın gelecekte gelecek olan Polkadot Parachains desteğiyle Ethereum Blockchain’in üzerine inşa edilmiş ERC-20 yardımcı simgesidir. GUM, Gurme Galaxy Platformuna özünde bağlı bir değer vermek için tasarlanmış bir mekanizma ile Gourmet Galaxy’nin hayati bir parçasıdır.

Gum Token Nerede Kullanılır?

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Yönetişim : Stake, Sistem Oyları Dahil.
  • İçerik oluşturma : Satılık kendi özel gezegenlerinizi yaratın.
  • Alım Satım/Tahmin Piyasası ile ilgili Mini oyunlar oyna.
  • Öğeleri al / sat.
  • Gelir Paylaşımı.

Gourmet Exchange Nedir?

Gourmet Exchange, Ethereum blok zincirinde otomatik likidite sağlayan tamamen merkezi olmayan bir protokoldür. Yakın gelecekte GUMSwap , daha hızlı işlemlerin, daha yüksek güvenlik seviyelerinin ve Ethereum’da bulunandan daha ucuz ücretlerin keyfini çıkarmak için Polkadot ekosistemine geçmesi planlanıyor.

GUM Token Arz Miktarı

Maksimum arz miktarı 20.000.000 GUM token’dir. Dolaşımda 3.312.145 GUM token bulunmaktadır. GUM Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...