İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GSPI Coin Nedir? | GSPI Shopping.io Governance Token Bilgileri

Shopping.io, kullanıcıların büyük e-ticaret web sitesindeki ürünleri tek bir yerde aramasına, alışveriş yapmasına ve ödeme yapmasına olanak tanır! Kripto harcayabilmek için birden fazla sitede hesap oluşturmaya ve dijital varlıkları itibari paraya dönüştürmeye artık gerek yok!

Shopping.io’daki basitleştirilmiş kayıt işlemi yalnızca bir e-posta kimliği ve bir şifre gerektirir. Platform daha sonra kullanıcıyı doğrudan kendi kişisel gösterge panosuna götürür ve burada Amazon, eBay ve Walmart’tan kripto varlıkları aracılığıyla sipariş verebilir ve takip edebilir.

Shopping.io’nun ilk kullanıcıları için ÜCRETSİZ bir hesap açmaları için sınırlı süreli bir teklifi vardır. Bu hesap, nakliye ücretleri, satış vergisi vb. gibi çeşitli ücretleri ortadan kaldırırken şu anda her üründe %10 indirim sağlamaktadır. Gönderinin ücretsiz olduğunu ve yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut olduğunu unutmamak önemlidir.

Satın alınan mallar için kripto ödemesi, kullanıcıların işlemlerini tamamlamak için 100’den fazla dijital varlık kullanma seçeneğine sahip olduğu CoinPayments.net aracılığıyla gerçekleştirilir. Shopping.io deneyimi rahat ve kolay tuttuğu için süreç aynen böyle yapılır.

Shopping.io’da Yaklaşan Özellikler ve Güncellemeler

Sabit %10 indirim, ücretsiz hesap kaydedenler için cazip bir teklif olsa da, bu sınırlı bir tekliftir. Şirket, yakın gelecekte indirim sistemini değiştirmeyi ve diğer hesap türlerini açmayı planlıyor.

Web sitesine göre, kullanıcıların sırasıyla %5 ile %10 arasında indirim alacağı Starter ve Pro hesapları olacak. ABD içinde ücretsiz gönderim tüm kullanıcılar için erişilebilir olacaktır.

Gelecekteki Token Sahibi, denizaşırı teslimat sağlandıktan sonra platformda sabit bir %15 indirim ve uluslararası bir nakliye hizmeti için uygun olacaktır. Maliyet, sipariş edilen bir öğenin ağırlığına ve boyutlarına göre hesaplanacaktır.

Ayrıca, satın alınan ürünler yalnızca 2 gün içinde Amerika Birleşik Devletleri’nde belirlenen adreslere ulaşacaktır. Geri ödeme/iade politikası, gönderilen ürünün alındığı günden itibaren standart 30 günlük bir sınıra tabidir.

Shopping.io, yalnızca birçok coğrafi bölgeyi kapsamaya değil, aynı zamanda AliExpress ürünlerinin yakında entegre edildiği en popüler e-ticaret web sitelerine de odaklanıyor.

GSPI Coin Nedir?

hopping.io, platformumuzda iki farklı yardımcı program belirteci kullanır – $SPI ve $GSPI. Hem SPI hem de GSPI, Shopping.io’da tutulduğunda veya stake edildiğinde benzersiz avantajlar sağlayan yardımcı program belirteçleridir.

  • SPI, Shopping.io’da indirimler ve diğer avantajlar için bir yardımcı program simgesidir.
  • GSPI, işletmelerin platformumuz üzerinde yeniden satış yapmak ve yönetişim sistemimize katılmak için erişim elde etmeleri için bir yardımcı program belirtecidir.

SPI, lansman sırasında herhangi bir ön satış, ICO veya ekip tahsisine sahip değildi. Tüm SPI miktarı, bir ERC-20 jetonu olarak piyasaya sürüldükten sonra Uniswap’a aktarıldı.

GSPI’nin lansman sırasında ön satışı veya ICO’su yoktu. GSPI, SPI.club’da stake edilerek kazanılır. Hiçbir ekip tahsisi ayrılmadan

  • SPI 1 Ocak 2021’de piyasaya sürüldü
  • GSPI 5 Mart 2021’de piyasaya sürüldü

Yakma, basım, şişirme veya deflasyon yoktur. Her ikisinin de sabit 1.000.000 jeton kaynağı vardır.

GSPI Coin Nasıl Alınır?

GSPI token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hydraverse, bir metaverse oyna-kazan PVP ejderha yarışı oyunudur. Oyuncular, daha sonra benzersiz ejderhalar yaratan ejderha yumurtalarını açma şansına sahip olurlar. Bu ejderhalar yarışa katılabilir...

Kripto Para

Gate.io borsasına yeni girecek kripto paralar arasında listelenen ZKT coin hakkında merak edilen bilgileri birlikte inceleyelim. zkTube, zkRollup konseptine dayanmaktadır. Kısacası, zkRollup, tüm fonların ana...

Kripto Para

ORBLER, dünyanın her yerinden insanların zevk alabileceği gerçek zamanlı bir savunma oyunudur. Bir oyuncu, bir desteye 5 ORB kaydederek oyunun tadını çıkarabilir. Bazen bir...

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...