İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Hator (HTR) Coin Nedir? | HTR Coin Hakkında Bilgiler Ve Yorum

Gate.io borsasında listeye eklenen yeni kripto paralar arasında yerini alan HTR coin hakkında tüm merak edilenleri bu makalemizde inceleyeceğiz.

Hathor, Ph.D.’ye dayanan yeni bir mimaridir. Kurucu Marcelo tezi ve kodu sıfırdan oluşturuldu, bu yüzden başka bir kripto üzerinde bir çatal veya platform değildir. Hathor’un ilk test ağı Mayıs 2019’da başlatıldı. Daha sonra 3 Ocak 2020’de ana ağ başlatıldı.

Hathor mimarisi, platformun saniyede yüzlerce işlem gerçekleştirerek birinci katmanda ölçeklenmesini sağlar. Ayrıca, son kullanıcı için kullanılabilirliğe odaklanıyor, bu nedenle platformda yeni bir jeton oluşturmak, jetonlarınızı değiştirmek için sıfır ücrete sahip olmanın yanı sıra son derece kolay kullanıma sahiptir.

Hator Madencilği Nasıl Yapılır?

Hathorları (HTR’leri) madencilik yapmak istiyorsanız, önce mevcut madencilik yazılımlarından birini yüklemeniz gerekir, ardından madenciliği başlatmak için bir tam düğüme bağlanabilirsiniz. İdeal olarak, güvenlik nedenleriyle kendi tam düğümünüzü çalıştırmalısınız. Madencilik sayfasından daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

HTR Coin Nedir?

HTR, Hathor teknolojisinin merkezi olmayan ödeme, sözleşme ve jeton verme yeteneklerine erişmek için gereken bir yardımcı program jetonu olarak oluşturulan Hathor Ağının yerel hesap birimidir.

HTR Coin arz miktarı şuan için 899.115.168 HTR jetonudur.

HTR Coin Nasıl Alınır?

HTR coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....