İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Hedera Hashgraph (HBAR) Coin nedir?

Hedera hashgraph (HBAR), çok çeşitli uygulamaları destekleyebilecek, dünyanın ilk kitlesel kabul görmüş kamu dağıtım defteri olmayı hedefleyen yeni bir teknoloji geliştiriyor. Asıl amaç, herhangi birinin blok zincir yerine hashgraph teknolojisini kullanarak dünya çapında merkezi olmayan uygulamaları kolayca geliştirmesini sağlamaktır.

Hedera, dijital dünyayı tam olarak olması gerektiği gibi kişiye özel yapmak için geliştirilen merkezi olmayan bir kamu ağıdır. İster başlangıç ​​ister girişimci, ister yaratıcı, ister tüketici olun, Hedera geliştiricilerin hızlı, adil ve güvenli uygulamaların bir sonraki dönemini oluşturması için blok zincirinin ötesine geçmeyi hedefliyor.

Hedera Hashgraph piyasa değeri şuan için 335.760.665 $’dır ve bu değer tüm kripto para birimleri içerisinde 79. sıradadır. Hedera Hashgraph (HBAR) Coin 29.09.2019 tarihinde Binance kripto para borsasında listelenmiştir.

Hedera hashgraph (HBAR) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar