İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Helium (HNT) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Helium, 2013 yılında Shawn Fanning, Amir Haleem ve Sean Carey tarafından, bağlantılı cihazlar oluşturmayı kolaylaştırma misyonuyla kuruldu.

Helium, düşük güçlü sensörler ve izleyiciler için uzun menzilli bir kablosuz ağ sağlamak üzere tasarlanmıştır. Merkezi olmayan ve nesnelerin internet ağı oluşturulmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.  Bu özellikle heyecan verici görünmeyebilir, ancak Helium Hotspot size yeni bir kripto para birimi kazandırabilir ve yatırımınızı geri ödemeniz için size hediyeler verebilir.

Sahip olduğunuz Hotspot cihazına bulunduğunuz lokasyona yakın kişiler bağlandığında kullanım miktarına göre HNT Coin kazanırsınız. Kiralama ücretinizi karşılayıp karşılamayacağı yada size ne kadar coin kazandıracağı tamamen bağlantı yapan kişi sayısına bağlıdır.

Helium Hotspot ilk etapta komşumuzla internet giderlerini paylaşmaktan farksız olsa da temelinde hiç tanımadığımız kişilerle internet paylaşmamız ve karşılığında maliyet yükünü hafifletmemize yada ekstra gelir etmemize yarayan yeni nesil bir teknolojidir.

Helium (HNT) Coin 24.09.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Temelindeki yenilikçi teknoloji kullanıcılar tarafından oldukça ilgi çekmiştir.

Helium (HNT) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com]

Kaynak: helium.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar