İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Helium (HNT) Coin Nedir?

Helium, 2013 yılında Shawn Fanning, Amir Haleem ve Sean Carey tarafından, bağlantılı cihazlar oluşturmayı kolaylaştırma misyonuyla kuruldu.

Helium, düşük güçlü sensörler ve izleyiciler için uzun menzilli bir kablosuz ağ sağlamak üzere tasarlanmıştır. Merkezi olmayan ve nesnelerin internet ağı oluşturulmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.  Bu özellikle heyecan verici görünmeyebilir, ancak Helium Hotspot size yeni bir kripto para birimi kazandırabilir ve yatırımınızı geri ödemeniz için size hediyeler verebilir.

Sahip olduğunuz Hotspot cihazına bulunduğunuz lokasyona yakın kişiler bağlandığında kullanım miktarına göre HNT Coin kazanırsınız. Kiralama ücretinizi karşılayıp karşılamayacağı yada size ne kadar coin kazandıracağı tamamen bağlantı yapan kişi sayısına bağlıdır.

Helium Hotspot ilk etapta komşumuzla internet giderlerini paylaşmaktan farksız olsa da temelinde hiç tanımadığımız kişilerle internet paylaşmamız ve karşılığında maliyet yükünü hafifletmemize yada ekstra gelir etmemize yarayan yeni nesil bir teknolojidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Helium (HNT) Coin 24.09.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Temelindeki yenilikçi teknoloji kullanıcılar tarafından oldukça ilgi çekmiştir.

Helium (HNT) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com]

Kaynak: helium.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar