İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

İnceleme

Hi-Level HL40DLK0938 40 inç Led Tv İncelemesi: Özellikleri

Televizyon incelemeleri serimizde bugün Hi-Level HL40DLK0938 modelini inceliyoruz. Özellikle bazı büyük zincir mağazalar tarafından yapılan indirimlerle gündeme gelen model, Hi-Level tarafından üretilen orta segment bir cihaz olarak piyasada yer alıyor. Hi-Level HL40DLK0938 modelini birçok başlık altında ele aldığımız inceleme yazımızı okuduktan sonra satın alma konusunda daha kolay karar verebileceğinizi umuyoruz. Hi-Level HL40DLK0938 kullanıcı yorum ve görüşlerinide bu makalemizde değerlendireceğiz. Peki Hi-Level HL40DLK0938 modeli alınır mı?

LED ekrana sahip olan Hi-Level HL40DLK09381920 x 1080 çözünürlükle FULL HD standartında görüntü sunuyor. Smart, WiFi desteği ve dahili uydu alıcısı olması çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebepleri diyebiliriz. Dahili uydu alıcısındaki kanal geçişlerinin oldukça yavaş olması direk dikkatinizi çekecektir. Ekran boyutu köşeden köşeye 101cm olan model ekran boyutu olarak fiyatına göre iyi bir performans sunuyor.

Bağlantı özellikleri olarak  1 adet USB girişi, 2 adet HDMI girişi, 1 adet Scart girişi bulunuyor. Cihaz A enerji sınıfı sayesinde çok az güç tüketiyor.

İnternette Hi-Level HL40DLK0938 modeli hakkında bilgi bulmak neredeyse imkansız gibi bir şey televizyonu kullanan kullanıcıların çoğu fiyat performans olarak yeterli olduğu düşünüyor. Görseldeki kumanda temsilidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Hi-Level HL40DLK0938 modeli 2 yıl SUNNY garantisi altında satılıyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar