İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HIGH Coin Nedir? | Highstreet Nedir? | HIGH Coin Hakkında Bilgiler

Highstreet, 2015 yılında kurulan bilgisayar vizyonu tabanlı bir VR perakende şirketi olan LumiereVR’den oluşturuldu. Ekip, yıllar içinde Hershey’s Chocolate gibi markalardan Victoria Secrets’a, L gibi daha büyük gruplara kadar çeşitli ev isimleri tarafından oluşturulan bileşenleri bir araya getirerek ticaret tabanlı bir meta veri tabanı oluşturdu.

Geleneksel taraftan HTC, Palmdrive Capital, Cherubic Ventures, Mechanism, Jump Trading ve kriptodan NGC dahil olmak üzere harika bir yatırımcı listesine sahipler. En son yatırım turu, üst düzey markalar ve borsaların bir kombinasyonu tarafından yönetiliyor ve bu da meta veri tabanına yerel olarak oyunlar arasında birlikte çalışabilirlik oluşturma olanakları tanıyor.

Misyonu, finansal ürünlerin kullanılma, tüketilme ve satılma biçimlerini yeniden tanımlarken fiziksel ve dijital dünyalar arasında köprü kurmaktır. Highstreet kullanıcıları, tamamı Highstreet arabirimi aracılığıyla çok yönlü, etkileşimli bir meta veri deposunu keşfedebilir. Sanal gerçeklik mülklerinize sahip olabilir ve bunları genişletebilir, tokenize ürünler satın alabilir ve canlı bir topluluğun parçası olabilir.

HIGH Coin Nedir?

Highstreet World’ün oyun içi ekonomisi iki ana para birimi, HIGH ve STREET tarafından desteklenmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

HIGH, 100 milyon jetonluk sabit bir arza sahipken, STREET enflasyonisttir ve oyuncu sayısı arttıkça arz artacaktır. Hem HIGH hem de STREET borsalarda listelenecek ve kripto veya fiat ile takas edilebilecek. Bu, oyuncuların sadece oyun oynayarak geçimlerini sağlayabilecekleri anlamına gelir.

Highstreet World, gerçek ve dijital dünyaların çarpıştığı ve oynayarak kazanılan oyun içi para birimlerinin dijital ve fiziksel varlıkları satın alabildiği yerdir.

HIGH elde etmek, sınırlı sayıdaki pazaryerimizde ürünler satın almanıza ve HIGH’ınız havuza yatırıldığında işlem ücreti kazanmanıza olanak tanır. HIGH, Highstreet World’de emlak alımlarında da kullanılır. Highstreet’teki mülk sahipleri olarak, konutlarınızdan alınan vergiler de size HIGH olarak ödenecektir. HIGH sahibi olmak aynı zamanda yönetişime katılmak anlamına gelir.

HIGH kullanım alanları:

  • Ürün Satın Alma
  • Ürün Satma
  • Stake
  • Vergi Toplama
  • Yönetimde Oy Hakkı

HIGH Coin Nasıl Alınır?

HIGH Token satın almak için Binance yada Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...