İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Holo (HOT) coin nedir?

Holo Token Platformu, bulut sistemlerine büyük bir yenilik getirmeyi planlıyor. Kullanılmakta olan tüketici bilgisayar kapasitesinden yararlanarak uzak sunucuların tümü aktif bilgisayar kullanıcılarından oluşturulmak isteniyor. Bunu yaparken merkezi olmayan blok bilişim yazılımı kullanarak bulut bilişim sekötürne büyük bir yenilik getirmeyi planlıyorlar.

HoloChain insanların kendi verilerine sahip olmalarına, kendi kimliklerini kontrol etmelerine, uygulamaları kendi ihtiyaçlarına göre bulut sistemine bağlamalarına, merkezi sistemlere gerek duymadan daha aktif, daha hızlı ve daha ucuz bir uygulama geliştirmelerine yardımcı olur. 

Holo Coin uygulamaları ( hApps ) tamamen insanlar tarafından yapılmaktadır. Güvenilir üçüncü taraflar ve şirketler yoktur. ICO sırasında büyük ilgi gören HOT coin 24.07.2018 tarihi ile en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

HOT coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 1, 2018 at 5:09 pm

    admin kriptoların anlaşmalı olduğu şirketleri yazarsan sevinirim tşk.

  2. fatih

    Eylül 4, 2018 at 10:39 pm

    holo güzel bir çıkış yakaladı yatırımcısını şimdiden sevindirdi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar