İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

İnceleme

Hometech Alfa 10TB Tablet İncelemesi: Özellikleri

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Hali hazırda içinde bulunduğumuz pandemi dönemi sebebiyle özellikle online eğitim amaçlı notebook ve tablet alımlarında ciddi bir artış söz konusu oldu. Özellikle “Eba için alınır mı?, Eba uygulamasını kaldırır mı?, Zoom uygulaması kaldırır mı?” gibi soruları çokça alıyoruz ve piyasada bulunan güncel ve stoklu ürünlerin incelemelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bu incelememizde ise kutusunun üzerinde bile “Eba için uyumludur.” ibaresi olan Hometech markasının en yeni tabletini incelemeye aldık. Genel olarak fiyat/performans ürünü olarak beğendiğimi en başta söyleyebilirim.

Hometech Alfa 10TB modeline baktığımızda cihaza güç veren işlemcimiz MediaTek Arm Cortex-A53 olarak karşımıza çıkıyor. Dört çekirdekli ve 2 GHz hızında çalışabilen bu işlemci grafik tarafında entegre olarak Arm Mali-G52 MC1 ile gelmekte. İşlemci ve entegre grafik performansı giriş-orta seviye arasında konumlanıyor diyebilirim. Online eğitim, ağır olmayan oyuınlar, dosya işleriniz için işlemciden yeterli bir güç alınıyor.

Hometech Alfa 10 TB modeli bu işlemciye destekçi olarak 4 GB RAM ve 64 GB depolama birimi ile geliyor. Günümüz şartlarında bu RAM ve depolama kapasitesinin özellikle bu fiyat bandı için oldukça yeterli olduğunu belirtmekte fayda var.

Tüm bunların yanında Hometech Alfa 10TB modeli 800×1200 piksel çözünürlük sağlıyor. Çözünürlük gözümüze düşük geliyor ancak yine bu fiyat bandında bir ürün için gayet yeterli. Aynı zamanda ekranımıza baktığımızda bizlere 178 derecelik açılardan dahi güzel renk sağlayan bir IPS panel var. Özellikle ekran başında uzun saatler geçiren insanlar için oldukça avantajlı bir durum. Eba için tablet arayan kişilerin cihazlarda aramaları gereken bir özellik diye düşünüyorum.

Son olarak Hometech Alfa 10TB modeli kutudan bir adet klavye ve kılıf ile çıkıyor. Kesinlikle Eba uzaktan eğitim için büyük bir avantaj…

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

İnceleme

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu...