İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HSF Coin Nedir? | Hillstone Finance Nedir? | HSF Coin Yorum

Hillstone Finance, dijital ve geleneksel varlığı birbirine bağlayan bir köprüdür.

Hillstone Finance, Kore’de 20 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir özel sermaye şirketi olan Hillstone Partners tarafından başlatılan akıllı sözleşmeye dayalı bir varlık likidite projesidir.

Büyük ölçekli finansal ürünlerin çoğu özel sektör tarafından alınıp satılmaktadır. Bireyler nadiren profesyonel yatırımcıların paylaştığı kazançlı ürünleri deneyimleme şansına sahiptir. Coğrafi kısıtlamalar, yasal düzenlemeler, yüksek minimum yatırım, yavaş varlık tasfiyesi ve bilgi eşitsizliği gibi faktörlerin tümü, perakende yatırımcıları çeşitli yatırım fırsatlarından izole etmeye katkıda bulunur.

Hillstone Finance, finans endüstrisinde blok zinciri kullanarak yukarıdaki sorunları çözmektedir. Hillstone Finance, blok zinciri teknolojisine dayalı dijital varlığın yardımıyla varlık tasfiyesini kolaylaştırır ve herkesin erişemeyeceği yüksek kârlı fonlara erişim sağlar. Artık herkes, çeşitli fonlara yatırım yapmak ve ayrıca yatırım kaybından korunmak için HSF olarak da bilinen Hillstone Finance Token’ı kullanabilir. HSF ile yatırımcılar varlıklarının anında tasfiyesini de gerçekleştirebilirler.

Fungible Token Nedir?

Fungible Token (NFT), blok zincirinde benzersiz bir varlığı temsil eden şifreli jetonlardan biridir. Diğer belirteçlerden farklı olarak, NFT, Fungible Olmadığı için dijital alanda orijinalliği veya mülkiyeti kanıtlamak için kullanılabilir. Örneğin, bir NFT, değiştirilemezliği nedeniyle bir sanatçının resmini temsil edebilir.

Bir varlığın değiştirilebilir olması, varlığın değiştirilebilir olduğu anlamına gelir. Örneğin, bir dolar kolayca değiştirilebilir. Değiştirilebilirlik, geleneksel para birimlerinin ücretsiz değişimini sağlar. Ancak değiştirilebilirlik, insanları değerden çok niceliğe odaklanmaya zorlar. NFT’ler özeldir çünkü her NFT’nin onları farklı kılan benzersiz tanımlayıcıları vardır (Fungible Olmayan).

NFT’leri oluşturmak ve yayınlamak için çeşitli standartlar vardır. ERC-721 standardı en yaygın kullanılanıdır ve Ethereum blok zincirinde ticareti yapılabilir. Son zamanlarda, standart, hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez tokenlerin tek bir sözleşmeye dahil edilmesine izin veren ve yepyeni bir olasılık alanı açan ERC-1155 modeline dönüştü. ERC-1155 modeli ile NFT artık benzersizliğini kaybetmeden uygulamalar arasında değiştirilebilir. NFT’nin değeri, onları değerli olarak algılayan insanlardan kaynaklanmaktadır. Başka bir deyişle, NFT’yi değerli kılan paylaşılan inançtır.

HikePad Nedir?

HikePad, Hillstone Finance tarafından oluşturulan yeni bir LaunchPad’dir. Yeni projelerin ön yüklemesini kolaylaştırarak, Hillstone Finance ekosistemini genişleterek ve Hillstone Finance tokenomiklerine katmanlar ekleyerek kripto finans ekosistemini canlandırmak için tasarlanmıştır.

HikePad, HSF Tokenomics’e doğrudan ve tutarlı bir şekilde katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.

HikePad, HSF için uzun vadeli kilitleme sistemi sağlar. Kilitleme sistemi, dolaşımdaki beslemeyi azaltarak doğrudan HSF’nin değerini arttırır. HSF’yi Konsey Rezervine yatırmak için, kullanıcılar İkincil Fon Havuzundan HSF alabilirler ve havuzdaki toplam HSF miktarındaki azalma doğal olarak havuzun APR’sini artıracak ve bu da sonunda HSF talebinde artışa yol açacaktır.

HikePad, HSF’ye olan talebi artırarak HSF’nin değerini artırır. HikePad’e katılmak için HSF’yi stake etmeleri gerektiğinden, kullanıcıların HSF’ye olan talepleri artacaktır.

HSF Coin Nasıl Alınır?

HSF token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

En yeni kripto para incelemelerine herkesten önce ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Wallet Token hakkındaki temel bilgileri inceleyeceğiz. Ambire Wallet Nedir? Ambire...

Kripto Para

Edge Labs tarafından geliştirilen EdgeSwap, ZK Rollup teknolojisini benimseyen Ethereum tabanlı bir katman 2 ticaret protokolüdür. Sektörün birinci sınıf donanım hızlandırma çözümü ve devre...

Kripto Para

Chain, daha akıllı ve daha bağlantılı bir ekonomi sağlama misyonunda olan blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. Çığır açan finansal ürün ve hizmetleri destekleyen kriptografik...

Kripto Para

Gate.io borsasının ön satışa yeni eklediği kripto paraları inceliyoruz. ASW oldukça merak uyandıran bir token olarak karşımıza çıkıyor. AdaSwap nedir? AdaSwap, Cardano ekosisteminin büyümesini...