İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HSF Coin Nedir? | Hillstone Finance Nedir? | HSF Coin Yorum

Hillstone Finance, dijital ve geleneksel varlığı birbirine bağlayan bir köprüdür.

Hillstone Finance, Kore’de 20 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir özel sermaye şirketi olan Hillstone Partners tarafından başlatılan akıllı sözleşmeye dayalı bir varlık likidite projesidir.

Büyük ölçekli finansal ürünlerin çoğu özel sektör tarafından alınıp satılmaktadır. Bireyler nadiren profesyonel yatırımcıların paylaştığı kazançlı ürünleri deneyimleme şansına sahiptir. Coğrafi kısıtlamalar, yasal düzenlemeler, yüksek minimum yatırım, yavaş varlık tasfiyesi ve bilgi eşitsizliği gibi faktörlerin tümü, perakende yatırımcıları çeşitli yatırım fırsatlarından izole etmeye katkıda bulunur.

Hillstone Finance, finans endüstrisinde blok zinciri kullanarak yukarıdaki sorunları çözmektedir. Hillstone Finance, blok zinciri teknolojisine dayalı dijital varlığın yardımıyla varlık tasfiyesini kolaylaştırır ve herkesin erişemeyeceği yüksek kârlı fonlara erişim sağlar. Artık herkes, çeşitli fonlara yatırım yapmak ve ayrıca yatırım kaybından korunmak için HSF olarak da bilinen Hillstone Finance Token’ı kullanabilir. HSF ile yatırımcılar varlıklarının anında tasfiyesini de gerçekleştirebilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Fungible Token Nedir?

Fungible Token (NFT), blok zincirinde benzersiz bir varlığı temsil eden şifreli jetonlardan biridir. Diğer belirteçlerden farklı olarak, NFT, Fungible Olmadığı için dijital alanda orijinalliği veya mülkiyeti kanıtlamak için kullanılabilir. Örneğin, bir NFT, değiştirilemezliği nedeniyle bir sanatçının resmini temsil edebilir.

Bir varlığın değiştirilebilir olması, varlığın değiştirilebilir olduğu anlamına gelir. Örneğin, bir dolar kolayca değiştirilebilir. Değiştirilebilirlik, geleneksel para birimlerinin ücretsiz değişimini sağlar. Ancak değiştirilebilirlik, insanları değerden çok niceliğe odaklanmaya zorlar. NFT’ler özeldir çünkü her NFT’nin onları farklı kılan benzersiz tanımlayıcıları vardır (Fungible Olmayan).

NFT’leri oluşturmak ve yayınlamak için çeşitli standartlar vardır. ERC-721 standardı en yaygın kullanılanıdır ve Ethereum blok zincirinde ticareti yapılabilir. Son zamanlarda, standart, hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez tokenlerin tek bir sözleşmeye dahil edilmesine izin veren ve yepyeni bir olasılık alanı açan ERC-1155 modeline dönüştü. ERC-1155 modeli ile NFT artık benzersizliğini kaybetmeden uygulamalar arasında değiştirilebilir. NFT’nin değeri, onları değerli olarak algılayan insanlardan kaynaklanmaktadır. Başka bir deyişle, NFT’yi değerli kılan paylaşılan inançtır.

HikePad Nedir?

HikePad, Hillstone Finance tarafından oluşturulan yeni bir LaunchPad’dir. Yeni projelerin ön yüklemesini kolaylaştırarak, Hillstone Finance ekosistemini genişleterek ve Hillstone Finance tokenomiklerine katmanlar ekleyerek kripto finans ekosistemini canlandırmak için tasarlanmıştır.

HikePad, HSF Tokenomics’e doğrudan ve tutarlı bir şekilde katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

HikePad, HSF için uzun vadeli kilitleme sistemi sağlar. Kilitleme sistemi, dolaşımdaki beslemeyi azaltarak doğrudan HSF’nin değerini arttırır. HSF’yi Konsey Rezervine yatırmak için, kullanıcılar İkincil Fon Havuzundan HSF alabilirler ve havuzdaki toplam HSF miktarındaki azalma doğal olarak havuzun APR’sini artıracak ve bu da sonunda HSF talebinde artışa yol açacaktır.

HikePad, HSF’ye olan talebi artırarak HSF’nin değerini artırır. HikePad’e katılmak için HSF’yi stake etmeleri gerektiğinden, kullanıcıların HSF’ye olan talepleri artacaktır.

HSF Coin Nasıl Alınır?

HSF token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...