İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Hshare (HSR) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Hshare, blok zincirleri arasında ve blok zincirleri ile blok zincirsiz kripto para birimleri arasında olmak üzere, değerin güvenli bir şekilde blok zincirleri arasında aktarılmasına izin verecek yeni bir şifreleme hacmidir. Hshare ayrıca özel işlemler, DAO yönetişimi ve kuantum direncini de destekleyecek.

Hcash piyasaya çıktığında toplam 84 milyonluk bir arz olmuştur.

Açıkçası, blok zincirler arasında güvenli bir şekilde değer aktarmak göz korkutucu bir görevdir. Hshare, blok zincir uyumluluğu yaratmak isterken, aynı zamanda blokçu zincirden kripto para birimlerine değer aktarmayı kolaylaştırmak istiyor.

Hshare‘in ekibi Çin ve Avustralya’da yaşıyor. Ekibin kilit üyesi, ticaret dünyasının yapısını anlayan ve endüstride devrim yaratmak için iddialı olan nitelikli, son derece aranan bir finansal ve yatırım stratejisi uzmanı olarak tanımlanan Dallas Brooks dur.

HSR coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar