İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Huawei Telefon ve Tablete Zoom Uygulaması Nasıl İndirilir

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Huawei marka yeni akıllı cihazların bir çoğunda yeni anlaşma sağlanamaması nedeni ile Google Play Store gelmiyor. Bu durum geçiş sürecinde büyük bir soruna neden olmaya başladı. Şikayet sayfalarına Zoom uygulamasının yaygınlaşması ile birlikte “Huawei zoom indiremiyorum, Huawei App Gallery zoom indirilmiyor, Huawei zoom yüklenmiyor, Huawei zoom sorunu” benzeri bir çok şikayet bırakıldı.

Makalemizde Zoom’un Huawei cihazlara nasıl yükleneceğini anlatacağız.

Huawei Cihazlara Zoom Yükleme

Huawei cihazlarda App Gallery’de Zoom olmadığında apk indirerek sorunu çözüyorduk şuan için uygulama marketine Zoom eklenmiştir.

Huawei App Gallery’e Zoom uygulamasını ekledi. App Gallery’den Zoom uygulamasını indiremiyorsanız Gallery’de olmayan uygulamaları indirmek için kullandığınız bazı yazılımlar uygulama marketini engelliyor olabilir. Bu sorunu diğer uygulamalarda da yaşıyorsanız tabletinizi yeniden kurmanız gerekmektedir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar