İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HurricaneSwap (HCT) Coin Nedir? | Geleceği ve Maksimum Arz

Borsalarda yeni listelenen ve popüler kripto para birimlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu makalemizde HurricaneSwap hakkında merak edilenleri ve detayları sizlere aktaracağız. Diğer kripto para birimlerinin incelemelerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. HTC token nedir?

Gate.io borsasında ön satış protokolüne dahil edilen HurricaneSwap hakkında internette detaylı bir bilgi bulmak oldukça zor. Para birimi hakkında bir kaç pozitif yorum dışında gelecek beklentisi ile alakalı hiçbir inceleme bulunmamaktadır.

HurricaneSwap (HCT) Coin Nedir?

HurricaneSwap, Avalanche’a dayalı ilk zincirler arası likidite DEX’idir. Yenilikçi LP-Bridge mekanizması ile kullanıcılar, Avalanche’dan ayrılmadan diğer zincirlerin popüler varlıklarını takas edebilir. 

Avalanche’ın avantajlarından yararlanan HurricaneSwap, kullanıcılara yüksek performanslı, düşük kayma, düşük maliyetli ve sorunsuz zincirler arası ticaret deneyimi sunar.

HurricaneSwap, yalnızca zincirler arası bir likidite köprüsü ve DEX değil, Avalanche tabanlı eksiksiz bir DeFi araçları setidir. HurricaneSwap, kullanıcılara bol miktarda DeFi hizmeti sağlamak için tasarlanmıştır.

Binance Smart Chain Mainnet’te Hurricane Swap (HCT), 0xbc148316edfb84803913aa40362ab211aabbe675 adresiyle ERC20 akıllı sözleşmesi olarak uygulanır.

Neden HurricaneSwap

  • Merkezi Olmayan

HurricaneSwap, herkesin herhangi bir kısıtlama veya KYC incelemesi olmadan erişmesini sağlayan bir sansür karşıtı platformdur. Ayrıca, bu platformda herhangi bir türde merkezi kontrol bulunmadığına dair bir taahhüt anlamına gelir.

  • Güvenli

HurricaneSwap, hacker saldırısından kaynaklanan kara para aklama ve mali kayıpları önlemek için tasarlanmıştır. Roke Protokolü olarak bilinen yenilikçi LP köprüsü, HurricaneSwap’a toplu saldırı kopyalamayı neredeyse imkansız hale getiren çift yönlü bir doğrulama mekanizmasına sahiptir.

  • Daha Ucuz

Diğer zincirler arası borsalarla karşılaştırıldığında, HurricaneSwap’ta çapraz işlem ücreti piyasadaki en düşük oran olan %2’dir. Ayrıca, çapraz işlemi tamamlamak için yalnızca iki adım, yaklaşık 15 saniye sürer, bu da kullanıcıların zincirler arası maliyetini önemli ölçüde azaltır.

HurricaneSwap maksimum arz miktarı 2.000.000.000 HCT token’dir. Toplam arz ve dolaşımdaki arz bilgisi verilmemiştir. HTC Token satın almak için bağlantıdan Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasında listelenen ArtWallet token hakkında en çok merak edilen konulara açıklık getireceğiz. ArtWallet projesi ve maksimum arz miktarı yatırımcılar arasında en çok merak...

Kripto Para

NFT Champions, Gate.io Startup listesine eklendikten sonra en çok aratılan yeni projeler arasında yerini almayı başardı. Oyna kazan temasıyla tasarlanan mobil oyun hakkında merak...

Kripto Para

Legend of Fantasy War, katılımcıların karakterleri seçebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelmek, görevleri tamamlamak ve değerli ödüller kazanmak için ekipler oluşturabilecekleri 3D sıra tabanlı bir...

Kripto Para

Gate.io borsasında ön satışa başlayacak olan Cpool hakkında temel bilgileri sizlere aktaracağız. Cpool token hakkında en çok merak edilen konu projesi ve toplam arz...