İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HurricaneSwap (HCT) Coin Nedir? | Geleceği ve Maksimum Arz

Borsalarda yeni listelenen ve popüler kripto para birimlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu makalemizde HurricaneSwap hakkında merak edilenleri ve detayları sizlere aktaracağız. Diğer kripto para birimlerinin incelemelerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. HTC token nedir?

Gate.io borsasında ön satış protokolüne dahil edilen HurricaneSwap hakkında internette detaylı bir bilgi bulmak oldukça zor. Para birimi hakkında bir kaç pozitif yorum dışında gelecek beklentisi ile alakalı hiçbir inceleme bulunmamaktadır.

HurricaneSwap (HCT) Coin Nedir?

HurricaneSwap, Avalanche’a dayalı ilk zincirler arası likidite DEX’idir. Yenilikçi LP-Bridge mekanizması ile kullanıcılar, Avalanche’dan ayrılmadan diğer zincirlerin popüler varlıklarını takas edebilir. 

Avalanche’ın avantajlarından yararlanan HurricaneSwap, kullanıcılara yüksek performanslı, düşük kayma, düşük maliyetli ve sorunsuz zincirler arası ticaret deneyimi sunar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

HurricaneSwap, yalnızca zincirler arası bir likidite köprüsü ve DEX değil, Avalanche tabanlı eksiksiz bir DeFi araçları setidir. HurricaneSwap, kullanıcılara bol miktarda DeFi hizmeti sağlamak için tasarlanmıştır.

Binance Smart Chain Mainnet’te Hurricane Swap (HCT), 0xbc148316edfb84803913aa40362ab211aabbe675 adresiyle ERC20 akıllı sözleşmesi olarak uygulanır.

Neden HurricaneSwap

  • Merkezi Olmayan

HurricaneSwap, herkesin herhangi bir kısıtlama veya KYC incelemesi olmadan erişmesini sağlayan bir sansür karşıtı platformdur. Ayrıca, bu platformda herhangi bir türde merkezi kontrol bulunmadığına dair bir taahhüt anlamına gelir.

  • Güvenli

HurricaneSwap, hacker saldırısından kaynaklanan kara para aklama ve mali kayıpları önlemek için tasarlanmıştır. Roke Protokolü olarak bilinen yenilikçi LP köprüsü, HurricaneSwap’a toplu saldırı kopyalamayı neredeyse imkansız hale getiren çift yönlü bir doğrulama mekanizmasına sahiptir.

  • Daha Ucuz

Diğer zincirler arası borsalarla karşılaştırıldığında, HurricaneSwap’ta çapraz işlem ücreti piyasadaki en düşük oran olan %2’dir. Ayrıca, çapraz işlemi tamamlamak için yalnızca iki adım, yaklaşık 15 saniye sürer, bu da kullanıcıların zincirler arası maliyetini önemli ölçüde azaltır.

HCT Coin Nasıl Alınır?

HurricaneSwap maksimum arz miktarı 2.000.000.000 HCT token’dir. Toplam arz ve dolaşımdaki arz bilgisi verilmemiştir. HTC Token satın almak için bağlantıdan Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...