İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HurricaneSwap (HCT) Coin Nedir? | Geleceği ve Maksimum Arz

Borsalarda yeni listelenen ve popüler kripto para birimlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu makalemizde HurricaneSwap hakkında merak edilenleri ve detayları sizlere aktaracağız. Diğer kripto para birimlerinin incelemelerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. HTC token nedir?

Gate.io borsasında ön satış protokolüne dahil edilen HurricaneSwap hakkında internette detaylı bir bilgi bulmak oldukça zor. Para birimi hakkında bir kaç pozitif yorum dışında gelecek beklentisi ile alakalı hiçbir inceleme bulunmamaktadır.

HurricaneSwap (HCT) Coin Nedir?

HurricaneSwap, Avalanche’a dayalı ilk zincirler arası likidite DEX’idir. Yenilikçi LP-Bridge mekanizması ile kullanıcılar, Avalanche’dan ayrılmadan diğer zincirlerin popüler varlıklarını takas edebilir. 

Avalanche’ın avantajlarından yararlanan HurricaneSwap, kullanıcılara yüksek performanslı, düşük kayma, düşük maliyetli ve sorunsuz zincirler arası ticaret deneyimi sunar.

HurricaneSwap, yalnızca zincirler arası bir likidite köprüsü ve DEX değil, Avalanche tabanlı eksiksiz bir DeFi araçları setidir. HurricaneSwap, kullanıcılara bol miktarda DeFi hizmeti sağlamak için tasarlanmıştır.

Binance Smart Chain Mainnet’te Hurricane Swap (HCT), 0xbc148316edfb84803913aa40362ab211aabbe675 adresiyle ERC20 akıllı sözleşmesi olarak uygulanır.

Neden HurricaneSwap

  • Merkezi Olmayan

HurricaneSwap, herkesin herhangi bir kısıtlama veya KYC incelemesi olmadan erişmesini sağlayan bir sansür karşıtı platformdur. Ayrıca, bu platformda herhangi bir türde merkezi kontrol bulunmadığına dair bir taahhüt anlamına gelir.

  • Güvenli

HurricaneSwap, hacker saldırısından kaynaklanan kara para aklama ve mali kayıpları önlemek için tasarlanmıştır. Roke Protokolü olarak bilinen yenilikçi LP köprüsü, HurricaneSwap’a toplu saldırı kopyalamayı neredeyse imkansız hale getiren çift yönlü bir doğrulama mekanizmasına sahiptir.

  • Daha Ucuz

Diğer zincirler arası borsalarla karşılaştırıldığında, HurricaneSwap’ta çapraz işlem ücreti piyasadaki en düşük oran olan %2’dir. Ayrıca, çapraz işlemi tamamlamak için yalnızca iki adım, yaklaşık 15 saniye sürer, bu da kullanıcıların zincirler arası maliyetini önemli ölçüde azaltır.

HCT Coin Nasıl Alınır?

HurricaneSwap maksimum arz miktarı 2.000.000.000 HCT token’dir. Toplam arz ve dolaşımdaki arz bilgisi verilmemiştir. HTC Token satın almak için bağlantıdan Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...