İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HurricaneSwap (HCT) Coin Nedir? | Geleceği ve Maksimum Arz

Borsalarda yeni listelenen ve popüler kripto para birimlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu makalemizde HurricaneSwap hakkında merak edilenleri ve detayları sizlere aktaracağız. Diğer kripto para birimlerinin incelemelerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. HTC token nedir?

Gate.io borsasında ön satış protokolüne dahil edilen HurricaneSwap hakkında internette detaylı bir bilgi bulmak oldukça zor. Para birimi hakkında bir kaç pozitif yorum dışında gelecek beklentisi ile alakalı hiçbir inceleme bulunmamaktadır.

HurricaneSwap (HCT) Coin Nedir?

HurricaneSwap, Avalanche’a dayalı ilk zincirler arası likidite DEX’idir. Yenilikçi LP-Bridge mekanizması ile kullanıcılar, Avalanche’dan ayrılmadan diğer zincirlerin popüler varlıklarını takas edebilir. 

Avalanche’ın avantajlarından yararlanan HurricaneSwap, kullanıcılara yüksek performanslı, düşük kayma, düşük maliyetli ve sorunsuz zincirler arası ticaret deneyimi sunar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

HurricaneSwap, yalnızca zincirler arası bir likidite köprüsü ve DEX değil, Avalanche tabanlı eksiksiz bir DeFi araçları setidir. HurricaneSwap, kullanıcılara bol miktarda DeFi hizmeti sağlamak için tasarlanmıştır.

Binance Smart Chain Mainnet’te Hurricane Swap (HCT), 0xbc148316edfb84803913aa40362ab211aabbe675 adresiyle ERC20 akıllı sözleşmesi olarak uygulanır.

Neden HurricaneSwap

  • Merkezi Olmayan

HurricaneSwap, herkesin herhangi bir kısıtlama veya KYC incelemesi olmadan erişmesini sağlayan bir sansür karşıtı platformdur. Ayrıca, bu platformda herhangi bir türde merkezi kontrol bulunmadığına dair bir taahhüt anlamına gelir.

  • Güvenli

HurricaneSwap, hacker saldırısından kaynaklanan kara para aklama ve mali kayıpları önlemek için tasarlanmıştır. Roke Protokolü olarak bilinen yenilikçi LP köprüsü, HurricaneSwap’a toplu saldırı kopyalamayı neredeyse imkansız hale getiren çift yönlü bir doğrulama mekanizmasına sahiptir.

  • Daha Ucuz

Diğer zincirler arası borsalarla karşılaştırıldığında, HurricaneSwap’ta çapraz işlem ücreti piyasadaki en düşük oran olan %2’dir. Ayrıca, çapraz işlemi tamamlamak için yalnızca iki adım, yaklaşık 15 saniye sürer, bu da kullanıcıların zincirler arası maliyetini önemli ölçüde azaltır.

HCT Coin Nasıl Alınır?

HurricaneSwap maksimum arz miktarı 2.000.000.000 HCT token’dir. Toplam arz ve dolaşımdaki arz bilgisi verilmemiştir. HTC Token satın almak için bağlantıdan Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...