İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

ibVPN Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Gerek bağlantı güvenliğini sağlamak, gerekse engelli sitelere erişebilmek amacıyla VPN uygulamaları çoğu kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Google Play ve App Store üzerinde yer alan yüzlerce VPN uygulaması da talebe bağlı olarak daha fazla kullanıcıyı elde etmeyi amaçlıyor. Bu yazımızda VPN uygulamalarından biri olan ve mobil marketlerde yükselişe geçen ibVPN uygulamasını inceliyoruz.

IbVPN kendisini limitsiz ve kullanması kolay bir uygulama olarak tanıtıyor. Uygulamayı indiren kullanıcıların ilk 24 saatlik deneme süresinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edebilmek için ücret ödemesi gerekli. Açılımı ‘Invisible Browsing VPN’ olan uygulama internet güveliği, gizlilik koruması ve kimlik hırsızlığına karşı önlemler gibi özellikler sunuyor.

Deneme süresi boyunca kullanıcılar ABD, Kanada, İngiltere, Avrupa, Avustralya, Asya ve Güney Amerika’da bulunan sunuculara erişebiliyor. Ücretli kullanıcılar ise ABD, İngiltere, Hollanda, Kanada, Almanya, İsviçre, İsveç, Rusya, Romanya, Türkiye, Mısır, Avustralya, Panama ve Hong Kong’daki sunuculardan faydalanabiliyor.

Deneme süresi boyunca herhangi bir bant genişliği limiti bulunmuyor. Bu süre boyunca dilediğiniz kadar veri kullanabilirsiniz.

ibVPN Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın deneme sürümünden faydalanmak için bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Bundan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulamayı açın.
  • Hesap oluştur seçeneğini seçtikten sonra gerekli bilgileri girin ve hesabınızı oluşturun.
  • Sonrasında giriş yaparak 24 saatlik deneme sürenizi başlatın.
  • Dilediğiniz sunucuyu seçerek uygulamayı kullanmaya başlayın.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar