İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

ibVPN Nedir? Nasıl Kullanılır?

Gerek bağlantı güvenliğini sağlamak, gerekse engelli sitelere erişebilmek amacıyla VPN uygulamaları çoğu kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Google Play ve App Store üzerinde yer alan yüzlerce VPN uygulaması da talebe bağlı olarak daha fazla kullanıcıyı elde etmeyi amaçlıyor. Bu yazımızda VPN uygulamalarından biri olan ve mobil marketlerde yükselişe geçen ibVPN uygulamasını inceliyoruz.

IbVPN kendisini limitsiz ve kullanması kolay bir uygulama olarak tanıtıyor. Uygulamayı indiren kullanıcıların ilk 24 saatlik deneme süresinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edebilmek için ücret ödemesi gerekli. Açılımı ‘Invisible Browsing VPN’ olan uygulama internet güveliği, gizlilik koruması ve kimlik hırsızlığına karşı önlemler gibi özellikler sunuyor.

Deneme süresi boyunca kullanıcılar ABD, Kanada, İngiltere, Avrupa, Avustralya, Asya ve Güney Amerika’da bulunan sunuculara erişebiliyor. Ücretli kullanıcılar ise ABD, İngiltere, Hollanda, Kanada, Almanya, İsviçre, İsveç, Rusya, Romanya, Türkiye, Mısır, Avustralya, Panama ve Hong Kong’daki sunuculardan faydalanabiliyor.

Deneme süresi boyunca herhangi bir bant genişliği limiti bulunmuyor. Bu süre boyunca dilediğiniz kadar veri kullanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ibVPN Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın deneme sürümünden faydalanmak için bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Bundan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulamayı açın.
  • Hesap oluştur seçeneğini seçtikten sonra gerekli bilgileri girin ve hesabınızı oluşturun.
  • Sonrasında giriş yaparak 24 saatlik deneme sürenizi başlatın.
  • Dilediğiniz sunucuyu seçerek uygulamayı kullanmaya başlayın.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar