İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

IDEX (IDEX) Coin Nedir? | Yorum | Geleceği ve Toplam Arz

IDEX Coin birbirinden farklı çok sayıda işlemin aynı zamanda yapılabilmesini sağlayan kripto para borsasıdır. Ethereum tabanlı çalışan IDEX Coin akıllı bir işlemciye sahip değildir ve merkezi olmayan da bir sisteme ile çalışmaktadır.

Yüksek işlem hacmi ve aynı zamanda diğer borsalardan farklı olarak, gerçek zamanlı işlem adımlarına sahip olmasıyla birlikte merkezi olmayan ilk sistem ile çok talep gören bir borsa olarak tanımlanmaktadır.

IDEX Coin Yorum

Kullanıcılarının avantajları bakımından bakıldığında IDEX Token oldukça dikkat çekici olmaktadır. Kripto para piyasası içerisinde yükselişte olduğu ön görülen bu birim üzerinden yatırımcılar olumlu sonuçlar almaktadır. Yatırımcıların bu sonuçlara bakarak önemli bir talep gösterdikleri bilinmektedir.

IDEX Token gerçek işlem imkanı sunması sebebi ile yatırımcılarına güven veren bir piyasa ve bir yatırım aracıdır. Kısa ve uzun vadede yüksek kar oranları kazandırmaya devam etmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kripto para piyasasında önemli bir paya sahip olan IDEX Coin Ethereum tabanlı olarak çalışması nedeni ile yetki alanının genişletmekte olup, bu yetki alanı içerisinde hızlı işlem olanağı sunduğu için, genç ve dinamik yatırımcıların tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

IDEX Token Özellikleri Nelerdir?

IDEX Token aşağıda belirttiğimiz özelliklerle tanınmaktadır.

Kullanıcıların çok kolay bir şekilde erişimleri sağlanmaktadır. Pek çok bakımdan oldukça işlevsel bir birim özelliği taşımaktadır.

Diğer borsalara göre işlem hızı oldukça iyi durumdadır. Kullanıcı dostu bir platform olarak bilinmektedir.

Depolama özellikleri sayesinde güvenli bir ticaret alanı oluşturmaktadır. Kullanıcılar için özel anahtarlar kullanıma sunarak, bilgi güvenliğinin yüksek düzeyde sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kullanıcıların farklı piyasa emirleri ile alım satım yapmalarına yönelik alternatif ticaret seçenekleri sunmaktadır.

Exchange işlemlerinin de hızlı ve kolay bir biçimde yapılabildiği Hibrid sistemin kullanıldığı işlevsel bir teknolojik ağ ile işlem olanakları sunulmaktadır.

Meamask ve Ledger cüzdanları ile alışveriş yapılması, kripto para piyasasının güvenliği konusunda yatırımcılara destek olmaktadır.

IDEX Coin Haberleri

IDEX coin bir hafta öncesindeki değerine göre yüzde 0.0072 artış göstermiş ve 20,45 dolar değer kazanmıştır. Bir ay öncesine göre yüzde 26,42 artış göstermiş ve 0.0088 dolar değer kazanmıştır. Bir yıl öncesine göre yüzde 297 artış göstermiş ve IDEX 24 saat öncesine göre yüzde 23,04 değişim göstermiş ve 0.0079 ABD Doları değer kazanmıştır. Son 24 saatte en yüksek 0.046 ABD Doları ve en düşük 0.033 ABD Doları değerlerini görmüştür. Toplam piyasa değeri yüzde 21.42 değişim göstermiştir. 0.032 dolar değer kazanmıştır.

IDEX Borsasına Giriş Nasıl Yapılır?

IDEX Borsasına giriş için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Ethereum işlemlerinin yapılabildiği tüm platformlar üzerinden IDEX Coin işlemlerinin de yapılması mümkün olmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

IDEX resmi web sitesine giriş yapılarak işlem adımların takip edilmesi yeterlidir. Site üzerinde işlem yapıldıktan sonra alım ev satım süreçleri için diğer platformlara yönlendirme sağlanabilmektedir.

IDEX Coin Nereden Satın Alınır?

IDEX 22.08.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Binance borsasına kayıt olarak hemen IDEX ve kripto para alım satımına başlayabilirsiniz.

IDEX coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...