İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

IDEX (IDEX) Coin Nedir? | Yorum | Geleceği ve Toplam Arz

IDEX Coin birbirinden farklı çok sayıda işlemin aynı zamanda yapılabilmesini sağlayan kripto para borsasıdır. Ethereum tabanlı çalışan IDEX Coin akıllı bir işlemciye sahip değildir ve merkezi olmayan da bir sisteme ile çalışmaktadır.

Yüksek işlem hacmi ve aynı zamanda diğer borsalardan farklı olarak, gerçek zamanlı işlem adımlarına sahip olmasıyla birlikte merkezi olmayan ilk sistem ile çok talep gören bir borsa olarak tanımlanmaktadır.

IDEX Coin Yorum

Kullanıcılarının avantajları bakımından bakıldığında IDEX Token oldukça dikkat çekici olmaktadır. Kripto para piyasası içerisinde yükselişte olduğu ön görülen bu birim üzerinden yatırımcılar olumlu sonuçlar almaktadır. Yatırımcıların bu sonuçlara bakarak önemli bir talep gösterdikleri bilinmektedir.

IDEX Token gerçek işlem imkanı sunması sebebi ile yatırımcılarına güven veren bir piyasa ve bir yatırım aracıdır. Kısa ve uzun vadede yüksek kar oranları kazandırmaya devam etmektedir.

Kripto para piyasasında önemli bir paya sahip olan IDEX Coin Ethereum tabanlı olarak çalışması nedeni ile yetki alanının genişletmekte olup, bu yetki alanı içerisinde hızlı işlem olanağı sunduğu için, genç ve dinamik yatırımcıların tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

IDEX Token Özellikleri Nelerdir?

IDEX Token aşağıda belirttiğimiz özelliklerle tanınmaktadır.

Kullanıcıların çok kolay bir şekilde erişimleri sağlanmaktadır. Pek çok bakımdan oldukça işlevsel bir birim özelliği taşımaktadır.

Diğer borsalara göre işlem hızı oldukça iyi durumdadır. Kullanıcı dostu bir platform olarak bilinmektedir.

Depolama özellikleri sayesinde güvenli bir ticaret alanı oluşturmaktadır. Kullanıcılar için özel anahtarlar kullanıma sunarak, bilgi güvenliğinin yüksek düzeyde sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Kullanıcıların farklı piyasa emirleri ile alım satım yapmalarına yönelik alternatif ticaret seçenekleri sunmaktadır.

Exchange işlemlerinin de hızlı ve kolay bir biçimde yapılabildiği Hibrid sistemin kullanıldığı işlevsel bir teknolojik ağ ile işlem olanakları sunulmaktadır.

Meamask ve Ledger cüzdanları ile alışveriş yapılması, kripto para piyasasının güvenliği konusunda yatırımcılara destek olmaktadır.

IDEX Coin Haberleri

IDEX coin bir hafta öncesindeki değerine göre yüzde 0.0072 artış göstermiş ve 20,45 dolar değer kazanmıştır. Bir ay öncesine göre yüzde 26,42 artış göstermiş ve 0.0088 dolar değer kazanmıştır. Bir yıl öncesine göre yüzde 297 artış göstermiş ve IDEX 24 saat öncesine göre yüzde 23,04 değişim göstermiş ve 0.0079 ABD Doları değer kazanmıştır. Son 24 saatte en yüksek 0.046 ABD Doları ve en düşük 0.033 ABD Doları değerlerini görmüştür. Toplam piyasa değeri yüzde 21.42 değişim göstermiştir. 0.032 dolar değer kazanmıştır.

IDEX Borsasına Giriş Nasıl Yapılır?

IDEX Borsasına giriş için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Ethereum işlemlerinin yapılabildiği tüm platformlar üzerinden IDEX Coin işlemlerinin de yapılması mümkün olmaktadır.

IDEX resmi web sitesine giriş yapılarak işlem adımların takip edilmesi yeterlidir. Site üzerinde işlem yapıldıktan sonra alım ev satım süreçleri için diğer platformlara yönlendirme sağlanabilmektedir.

IDEX Coin Nereden Satın Alınır?

IDEX 22.08.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Binance borsasına kayıt olarak hemen IDEX ve kripto para alım satımına başlayabilirsiniz.

IDEX coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Yakın zamanda Gate.io borsasında listelenen ve herkes tarafından merak edilen Centrifuge protokolü hakkında sizlere temel bilgileri aktarmaya çalışacağız. Merkezi olmayan finans tutkusu tüm dünyada...

Kripto Para

Gate.io yeni startup listelemelerine devam ediyor. Özellikle oyun alanındaki girişimleri destekleyen borsa Heroes & Empires projesinin Startup listesine ekledi. Ön satış sonrasında borsada listeye...

Kripto Para

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da para kazanmanın çok çeşitli yolları var ancak Sway daha zahmetsiz olarak Instagram paylaşımlarınızdan para kazanmanın yolları...

Kripto Para

Oyun deneyimi ve kripto para teknolojisini bir araya getiren ve NFT avantajını ön plana çıkartan yeni projeler yayınlanmaya devam ediyor. Gate.io özellikle NFT projelerine...