İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

iExec (RLC) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Platform ile iEx.ec, blokaja dayalı dağıtık uygulamaları yürütmeleri için gereken bilgi işlem kaynaklarına ölçeklenebilir, güvenli ve kolay bir şekilde sunmayı amaçlıyor.

Herkesin sunucuları, uygulamaları ve veri setlerinden para kazanabileceği bir pazar ağı düzenlemek için blok zincirini kullanır. Bu teknoloji Ethereum akıllı sözleşmelerini genişleterek isteğe bağlı olarak Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC) hizmetleri sunan sanal Bulut altyapısının oluşturulmasına olanak tanır.

Ekipleri oldukça profesyonel ve alanında uzman kişilerden oluşuyor. Birçok kripto para gibi Ethereum alt yapısını kullanıyor olmaları kendilerine mutlaka avantaj sağlayacaktır. 2018 yılının parlayan yıldızı Ethereum kendisinden çatallanan kripto paralara değer katacaktır.

RLC coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar