İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Initiative Q Nedir? Nasıl Davetiye Alınır?

Daha önce PayPal tarafından satın alınan Fraud Sciences isimli ödeme güvenlik sistemi gibi çeşitli projeler altında imzası bulunan Saar Wilf tarafından geliştirilen Initiative Q, kendisini “geleceğin ödeme sistemi” olarak tanımlıyor.

Q ödeme ağı; esnek, kullanımı kolay ve ucuz bir ödeme ağı oluşturmak için son on yılda ödeme endüstrisinde gerçekleşen en iyi teknolojik gelişmeleri entegre etmeyi amaçlıyor.

Initiative Q, ödeme ağını yeni bir küresel para birimi ile ilişkilendirerek ve bu para birimini ilk kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtarak benimsenme sorununu çözmeyi planlıyor.

Initiative Q – Davetiye Alma

Initiative Q ödeme sistemine kayıt olabilmek için öncelikli olarak bir başkası tarafından davet edilmeniz gerekiyor. Aşağıda bizim tarafımızdan sağlanan bağlantı ile kayıt olabilirsiniz. Kaydınız bizim tarafımızdan onaylanacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

https://initiativeq.com/invite/G0N5cIXZQ

Initiative Q tarafından iddia edildiği üzere bir kişi 26,260Q‘ye kadar ödül kazanabiliyor. Ayrıca projenin mobil uygulamasını indirmek de ödül kazanmanızı sağlıyor.

‎Quahl (Q)
‎Quahl (Q)
Developer: Initiative Q
Price: Free
Quahl (Q)
Quahl (Q)
Developer: Quahl
Price: Free

Şirket tarafından belirtildiği üzere, proje şu anda oldukça erken aşamada ve yol haritası üzerindeki aşamalar riskli olabileceğinden dolayı projenin başarılı olamama ihtimali var.

Projenin başarılı olup olmayacağını önümüzdeki yıllarda göreceğiz.


Davetiyenin çalışmaması durumunda bize yorumlardan ulaşabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar