İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Etiketleri Kabul Etmiyor | Çözüm

Instagram uygulamasında etiket kullanımı paylaştığınız gönderilerin çok daha fazla kişiye ulaşması için oldukça önemli bir faktördür. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta Instagram’da gönderileri etiketlerken 5 adetten fazla etiket eklemeniz ve bunu sıklıkla yapmanız durumunda hesabınız yada gönderileriniz askıya alınabilir. Peki Instagram etiket engeli nasıl kaldırılır? Instagram Hashtag engeli ne zaman kalkar?

Paylaştığınız resimlerde çok fazla sayıda etiketleme yaptığınızda Instagram bu özelliğin kötüye kullanıldığını düşündüğünden hesabınıza Hashtag engeli koyacaktır. Bu engelle karşılaştığınızda Instagram paylaşımlarınıza etiket yada açıklama ekleyemeye bilirsiniz.

Instagram etiket sorunu ile karşılaşan kullanıcılar “Instagram düzenlemelerin kaydedilemedi lütfen tekrar dene” hatasını almaktadır.

Instagram Etiket Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram etiket sorununu çözmek için öncelikle gönderileri gözden geçirin en son aşırı etkiketleme yaptığınız paylaşımları düzenleyip etiket sayısını düşürmelisiniz. Kesin çözüm olarak son paylaşımları silip belirli aralıklarda yeniden paylaşmanızda yarar var. Düzenlemeleri yaptıktan sonra 24 saat boyunca hesapta paylaşım yapmayın bu sayede Instagram Hashtag hatasından kurtulacaksınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Instagram etiketleri kabul etmiyor hatasını tekrar almak istemiyorsanız yeni paylaşımlarınızda 5 adetten fazla etiketleme yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...