İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu | Çözüm

Instagram kendi kendine takipçi ekliyor sebebi nedir? Instagram kendiliğinden takip sorunu nasıl çözülür? Instagram erişim izinleri nasıl düzenlenir?

Instagram’da takip ettikleriniz otomatik olarak artıyor ve sizin onayınız dışında farklı kişiler takibe alınıyorsa hesabınıza sizin dışında erişim var demektir.

Instagram’da herhangi bir takip talebi göndermemenize rağmen takip ettiğiniz kişi sayısında artış varsa bilerek yada farkında olmadan bazı uygulamaların profilinize erişimine izin vermiş olabilirsiniz.

Özellikle Instagram takipçi arttırma siteleri ve uygulamaları sizden kullanıcı adı ve şifrenizi istemektedir. Kullandıkları programlara tanımlanan hesap bilgileriniz sayesinde size gönderdikleri takipçiler gibi sizin hesabınızdan da izniniz dışında farklı kişileri takip ederler. Bu uygulamalar bu tarz işlemleri otomatik olarak yapmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu tarz Instagram takipçi arttırma siteleri profilinizi tamamen kaybetmenize neden olabilir. Bu yüzden kullanıcı bilgilerinizi üçüncü taraflar ve siteler ile kesinlikle paylaşmayınız. Daha önceden takipçi arttırma uygulamalarına Instagram Profil bilgilerinizi verdiyseniz ilk iş olarak Instagram şifrenizi sıfırlayın.

Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu Çözüm

Instagram şifrenizi değiştirdiğinizde muhtemelen otomatik takip etme devre dışı kalacaktır. Sizin eklediğiniz kişiler dışında kimse takibe alınmayacaktır.

Daha sonra ise Instagram hesabınıza giriş yaparak ayarlar kısmından İzinli Uygulamalar sekmesini kontrol ediniz eğer tanımlı uygulamalar var ise kaldırmanız gerekiyor.

Instagram’a hesabınızda bu ayarları yaptıktan sonra Instagram kendi kendine takip sorunu çözülecektir. Bu işlemler sonrasında hala Instagram takip ettiklerim artıyor diyorsanız hesap bilgilerinizi bilen yada oturumu açık unuttuğunuz bir bilgisayardan takip ekleniyor olabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. İsmail

    Ocak 26, 2019 at 2:26 am

    Hesap yeni 400 takipci istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...