İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu | Çözüm

Instagram kendi kendine takipçi ekliyor sebebi nedir? Instagram kendiliğinden takip sorunu nasıl çözülür? Instagram erişim izinleri nasıl düzenlenir?

Instagram’da takip ettikleriniz otomatik olarak artıyor ve sizin onayınız dışında farklı kişiler takibe alınıyorsa hesabınıza sizin dışında erişim var demektir.

Instagram’da herhangi bir takip talebi göndermemenize rağmen takip ettiğiniz kişi sayısında artış varsa bilerek yada farkında olmadan bazı uygulamaların profilinize erişimine izin vermiş olabilirsiniz.

Özellikle Instagram takipçi arttırma siteleri ve uygulamaları sizden kullanıcı adı ve şifrenizi istemektedir. Kullandıkları programlara tanımlanan hesap bilgileriniz sayesinde size gönderdikleri takipçiler gibi sizin hesabınızdan da izniniz dışında farklı kişileri takip ederler. Bu uygulamalar bu tarz işlemleri otomatik olarak yapmaktadır.

Bu tarz Instagram takipçi arttırma siteleri profilinizi tamamen kaybetmenize neden olabilir. Bu yüzden kullanıcı bilgilerinizi üçüncü taraflar ve siteler ile kesinlikle paylaşmayınız. Daha önceden takipçi arttırma uygulamalarına Instagram Profil bilgilerinizi verdiyseniz ilk iş olarak Instagram şifrenizi sıfırlayın.

Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu Çözüm

Instagram şifrenizi değiştirdiğinizde muhtemelen otomatik takip etme devre dışı kalacaktır. Sizin eklediğiniz kişiler dışında kimse takibe alınmayacaktır.

Daha sonra ise Instagram hesabınıza giriş yaparak ayarlar kısmından İzinli Uygulamalar sekmesini kontrol ediniz eğer tanımlı uygulamalar var ise kaldırmanız gerekiyor.

Instagram’a hesabınızda bu ayarları yaptıktan sonra Instagram kendi kendine takip sorunu çözülecektir. Bu işlemler sonrasında hala Instagram takip ettiklerim artıyor diyorsanız hesap bilgilerinizi bilen yada oturumu açık unuttuğunuz bir bilgisayardan takip ekleniyor olabilir.

1 Comment

1 Comment

  1. İsmail

    Ocak 26, 2019 at 2:26 am

    Hesap yeni 400 takipci istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

HABER

2020 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2020 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sanal alemdeki güvenlik sorunu nedeni ile sosyal medya hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin...

Uygulama

Inshot ya da tam adıyla Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – Inshot, hem Apple hem Android cihazlarda kullanılabilecek çok yararlı bir uygulamadır. Adından da...

Çözüm

Instagram’da birkaç gündür, instagram hareketler açılmıyor, hareketler kısmı yüklenmiyor, hareketler kısmı yenilenmiyor, kendi öne çıkan hikayelerimi arkadaşlarımın öne çıkan hikayelerini görüntüleyemiyorum, takip ettiğim kişi sayısını...