İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram’da Kredi Kartı ile Satış Yapmanın En Kolay Yöntemi

Instagram online satışta hızla yükselmeye devam ediyor. Ürünlerin tanıtımının ücretsiz olarak yapılabilmesi, satış dışında ürünlerin kullanıcıların beğenisine sunulması ve daha fazla kitleye ulaşması açısından instagram çok fazla tercih ediliyor.

Tabi ürünlerin tanıtımı ve yüksek kitlelere ulaştırılması yetmiyor satın alma seçenekleri kısıtlı olduğundan çoğu insan güven problemi nedeni ile satın alma kararından vazgeçebiliyor. Tamda bu noktada Hepsipay.com devreye giriyor ve istagram mağazanız ile senkronize bir şekilde çalışan size kredi kartı ödeme imkanı sağlayan online bir mağaza imkanı sunuyor.

Hepsipay.com/Mağaza isminiz bölümünde ürünlerinizi sergileyebiliyor. Instagram sayfanızda resimlerinizin altına koyacağınız link yardımı ile kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca Hepsipay sizden vergi levhası ve aylık ücret gibi ekstra ücretler ve yaptırımlar beklemiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yaptığınız satış üzerinden size verilen teklif oranında komisyon alınıyor ve çekilen tutar taksitli dahil olsa ertesi gün hesabınıza komisyon hariç tutar yatırılıyor.

Instagram’da satış yapıyor iseniz Hepsipay.com online ödeme sitesine hemen kayıt oluşturup 24 saat içerisinde ürünlerinizi oluşturduğunuz mağazaya ekleyebilir ve satışa başlayabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...