İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram’da Kredi Kartı ile Satış Yapmanın En Kolay Yöntemi

Instagram online satışta hızla yükselmeye devam ediyor. Ürünlerin tanıtımının ücretsiz olarak yapılabilmesi, satış dışında ürünlerin kullanıcıların beğenisine sunulması ve daha fazla kitleye ulaşması açısından instagram çok fazla tercih ediliyor.

Tabi ürünlerin tanıtımı ve yüksek kitlelere ulaştırılması yetmiyor satın alma seçenekleri kısıtlı olduğundan çoğu insan güven problemi nedeni ile satın alma kararından vazgeçebiliyor. Tamda bu noktada Hepsipay.com devreye giriyor ve istagram mağazanız ile senkronize bir şekilde çalışan size kredi kartı ödeme imkanı sağlayan online bir mağaza imkanı sunuyor.

Hepsipay.com/Mağaza isminiz bölümünde ürünlerinizi sergileyebiliyor. Instagram sayfanızda resimlerinizin altına koyacağınız link yardımı ile kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca Hepsipay sizden vergi levhası ve aylık ücret gibi ekstra ücretler ve yaptırımlar beklemiyor.

Yaptığınız satış üzerinden size verilen teklif oranında komisyon alınıyor ve çekilen tutar taksitli dahil olsa ertesi gün hesabınıza komisyon hariç tutar yatırılıyor.

Instagram'da satış yapıyor iseniz Hepsipay.com online ödeme sitesine hemen kayıt oluşturup 24 saat içerisinde ürünlerinizi oluşturduğunuz mağazaya ekleyebilir ve satışa başlayabilirsiniz.

 

Instagram kredi kartı ile satış nasıl yapılıyor? instagram sayfasını kredi kartına bağlama? instagram ödeme seçenekleri ekleme? instagram satış sayfası oluşturma? instagramadan satılan ürünlerde taksit nasıl yapılıyor? instagram mağazasına online ödeme ekleme nasıl oluyor? instagram satış mağazasına sanal pos ekleme? Satış sitesine vergi levhasız sanal pos ekleme nasıl oluyor?

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

HABER

2020 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2020 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sanal alemdeki güvenlik sorunu nedeni ile sosyal medya hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin...

Uygulama

Inshot ya da tam adıyla Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – Inshot, hem Apple hem Android cihazlarda kullanılabilecek çok yararlı bir uygulamadır. Adından da...

Çözüm

Instagram’da birkaç gündür, instagram hareketler açılmıyor, hareketler kısmı yüklenmiyor, hareketler kısmı yenilenmiyor, kendi öne çıkan hikayelerimi arkadaşlarımın öne çıkan hikayelerini görüntüleyemiyorum, takip ettiğim kişi sayısını...