İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Integritee (TEER) Coin Nedir? | TEER Coin Hakkında Bilgiler

TEER coin, borsalarda başarılı bir ICO süreci ardından yeni borsalarda ön satış için hazırlanıyor. TEER token hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

TEER coin geliştirici ekibi projeyi şöyle tanıtıyor;

“Integritee, hassas iş veya kişisel verileri güvenli bir şekilde işlemek için en ölçeklenebilir halka açık blok zinciri çözümüdür. Integritee ile merkezi olmayan bir ağın güveniyle birlikte güvenilir yürütme ortamlarının hızından ve gizliliğinden yararlanın.”

Integritee (TEER) Coin Nedir?

Integritee, geliştiricilerin ve firmaların, gizlilikten ödün vermeden hassas verilerin değerini çözen, daha geniş, daha adil ve daha güvenli veri odaklı ürünler ve hizmetler oluşturabilecekleri, son derece güvenli ve ölçeklenebilir bir sistem sağlamayı amaçlıyor.

TEER yeni nesil veri odaklı hizmetleri:

  • Koruma: Integritee, bireysel geliştiricilerin veya firmaların, gizlilikten ödün vermeden veya zararlı veri sızıntısı riski taşımadan tüketici verilerinden yararlanan platformlar oluşturmasını sağlar.
  • İşbirliği: Integritee, çakışan çıkarları olan kuruluşların hassas iş bilgilerinin kontrolünden vazgeçmeden veriler üzerinde seçici olarak işbirliği yapmasına olanak tanır.
  • Yapı: Integritee, üçüncü taraf geliştiricilere, herhangi bir web2 veya web3 sistemiyle birlikte çalışabilen ve hassas verileri güvenli bir şekilde işleyebilen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir Polkadot yan zincirleri sağlar.

TEER, Integritee platformunun yardımcı belirtecidir. Az sayıdaki arz miktarı TEER coini daha değerli kılmaktadır. TEER token maksimum arz miktarı 10.000.000 TEER token olarak sınırlandırılmıştır.

TEER Coin Nasıl Alınır?

TEER token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...

Kripto Para

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından yaratılan, animasyonlu 3D karakter NFT’ye dayanan bir “Kazanmak İçin Oyna” projesidir. 12 zodyak hayvanının ve...