İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Integritee (TEER) Coin Nedir? | TEER Coin Hakkında Bilgiler

TEER coin, borsalarda başarılı bir ICO süreci ardından yeni borsalarda ön satış için hazırlanıyor. TEER token hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

TEER coin geliştirici ekibi projeyi şöyle tanıtıyor;

“Integritee, hassas iş veya kişisel verileri güvenli bir şekilde işlemek için en ölçeklenebilir halka açık blok zinciri çözümüdür. Integritee ile merkezi olmayan bir ağın güveniyle birlikte güvenilir yürütme ortamlarının hızından ve gizliliğinden yararlanın.”

Integritee (TEER) Coin Nedir?

Integritee, geliştiricilerin ve firmaların, gizlilikten ödün vermeden hassas verilerin değerini çözen, daha geniş, daha adil ve daha güvenli veri odaklı ürünler ve hizmetler oluşturabilecekleri, son derece güvenli ve ölçeklenebilir bir sistem sağlamayı amaçlıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TEER yeni nesil veri odaklı hizmetleri:

  • Koruma: Integritee, bireysel geliştiricilerin veya firmaların, gizlilikten ödün vermeden veya zararlı veri sızıntısı riski taşımadan tüketici verilerinden yararlanan platformlar oluşturmasını sağlar.
  • İşbirliği: Integritee, çakışan çıkarları olan kuruluşların hassas iş bilgilerinin kontrolünden vazgeçmeden veriler üzerinde seçici olarak işbirliği yapmasına olanak tanır.
  • Yapı: Integritee, üçüncü taraf geliştiricilere, herhangi bir web2 veya web3 sistemiyle birlikte çalışabilen ve hassas verileri güvenli bir şekilde işleyebilen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir Polkadot yan zincirleri sağlar.

TEER, Integritee platformunun yardımcı belirtecidir. Az sayıdaki arz miktarı TEER coini daha değerli kılmaktadır. TEER token maksimum arz miktarı 10.000.000 TEER token olarak sınırlandırılmıştır.

TEER Coin Nasıl Alınır?

TEER token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...