İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Investing Hesap Kapatma | Hesap Silme

Son zamanların en çok tercih edilen ekonomi ve borsa sitesi olarak bilinen Investing kısa sürede masaüstü ve mobil ortamda milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Investing platformunu kullana bilmeniz için hesap açmanız kayıt olmanız gerekmektedir. Investing üzerinde bir hesap açtıysanız ve artık kullanmak istemiyorsanız bu makalemizde hesabınızı nasıl kapata bileceğinizi anlatacağız. Investing herhangi bir alım satım yada portföy işlemine olanak tanımadığından hesap silme işlemi çok kolay yapılmaktadır. Eğer sadece Investing platformundan gelen e-postalardan sıkıldıysanız Investing e-posta aboneliği sonlandırma işlemini yapabilirsiniz.

Investing hesap katma işlemi iki şekilde yapılmaktadır. Investing hesabınızı profil ayarlarınızdan yada hesap kapatma bağlantısından silebilirsiniz. Investing hesap kapatma bağlantısı aşağıdaki gibidir. Uygulamayı artık kesinlikle kullanmayı düşünmüyorsanız silebilirsiniz. Ancak uygulamayı sildiğinizde daha önceki kayıtlarınız yorumlarınız ve bilgileriniz tamamen silinecektir.

Investing Hesap Kapatma

Investing Masaüstü sitesine giriş yapın

→ Sağ üst köşedeki kullanıcı adınızın üstüne gelin

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Açılan menüden Ayarlar seçeneğini tıklayın

Hesabı Kapat seçeneğini tıklayın. Kendinize göre bir gerekçe seçin ve İleri seçeneğini tıklayın

→ Karşınıza iki seçenek çıkacaktır. Sadece Investing e-posta aboneliğini kapatmak istiyorsanız birinci seçeneği seçin hesabınızı tamamen kapatmak istiyorsanız Lütfen Hesabımı Kapatın seçeneğini seçmelisiniz.

Bu işlemler sonucunda Investing hesabınız kapatılmış olacaktır.

 

Investing Hesap Kapatma Linki

https://tr.investing.com/members-admin/settings-close-account

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar