İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Investing Reklam Engelleyici | Reklamları Kaldır

Ücretsiz çoğu mobil uygulamada olduğu gibi Investing mobil uygulamasında da sıkça reklamlar çıkmaktadır. Bu noktada Investing reklamlarını engellemek için ek bir uygulama kullanmayı düşünebilirsiniz. Ancak uygulama içerisindeki bir yazılım sayesinde bu tarz reklam engelleyici uygulamalar tespit edebiliyor. Investing reklam engelleyici bir uygulama tespit etmesi halinde platformu kullanmanıza izin vermiyor.

Investing reklamlarını kaldırmanız için reklamsız sürüme geçmek dışında kullanacağınız uygulamalar ayrıca kişisel verileriniz açısından tehlike arz etmektedir. Telefonunuzdan yatırım işlemleri yapıyorsanız reklam engelleyici bir uygulama kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Investing mobil uygulamasında reklamları kaldırmak için ücretli reklamsız sürüme geçiş yapabilirsiniz. Böylece bir daha hiçbir zaman Investing uygulamasında reklamları görmezsiniz.

Investing reklamlarını kaldırmak için;

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Uygulamada sol üst kısımdaki üç çizgi simgesine tıklayın

→ Açılan menüden alt kısımdaki Reklamları Kaldır seçeneğini tıklayın

→ Reklamları kalıcı olarak kaldırmak için şuan ki fiyatı ile 159,99 TL ödeme yaparak Investing reklamlarını kalıcı olarak kaldırabilirsiniz.

Investing mobil reklamsız sürümü satın aldığınızda sadece mobil uygulamayı reklamsız olarak kullanabilirsiniz. Investing masaüstü sitesinde reklamlar çıkmaya devam edecektir. Investing masaüstü reklamsız sürümü satın aldığınızda 39$ ücret ödersiniz ancak tüm sürümleri reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

 

Sizden gelenler;

Advertisement. Scroll to continue reading.

Investing reklamları kaldır masa üstünde çalışır mı? Investing uygulaması neden açılmıyor? Investing uygulamasına neden giriş yapamıyorum? Investing reklam engelleyici neden çalışmıyor?

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar