İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

IOSToken (IOST) coin nedir?

IOST, internet hizmeti ( IOS ), yatay ölçeklenebilirlik ve yüksek işlem gücü sağlamak için tasarlanmış, yenilikçi ve güvenli bir blokaj zinciri paradigmasıdır. IOST platformu, kullanıcılarına yalnızca çevrimiçi hizmetler ve dijital mal alışverişinde tamamen merkezi olmayan bir şekilde ulaşmayı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda geliştiricilerin büyük miktarda kullanıcıyı destekleme yeteneği ile büyük ölçekli Apps uygulamasına olanak tanır.

Verimli Dağıtık Paylaşım ve İyileştirme üzerinde uzlaşma yaklaşımı gibi çığır açan yenilikler serisi ile, güvenliği garanti ederken sistemin verimliliğini son derece arttırıyorlar.

Binance borsasında saat 10:00 da işlem görmeye başlayan IOST coin dağıtılan ücretsiz coinlerin birden bozdurulması sonucu %90 gibi bir düşüş yaşamıştır. Bu düşüş ne kadar sürecek ve hediye coinlerin satışından sonra hangi noktada olacaklar hep birlikte göreceğiz.

IOST coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar