İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

IOSToken (IOST) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

IOST, internet hizmeti ( IOS ), yatay ölçeklenebilirlik ve yüksek işlem gücü sağlamak için tasarlanmış, yenilikçi ve güvenli bir blokaj zinciri paradigmasıdır. IOST platformu, kullanıcılarına yalnızca çevrimiçi hizmetler ve dijital mal alışverişinde tamamen merkezi olmayan bir şekilde ulaşmayı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda geliştiricilerin büyük miktarda kullanıcıyı destekleme yeteneği ile büyük ölçekli Apps uygulamasına olanak tanır.

Verimli Dağıtık Paylaşım ve İyileştirme üzerinde uzlaşma yaklaşımı gibi çığır açan yenilikler serisi ile, güvenliği garanti ederken sistemin verimliliğini son derece arttırıyorlar.

Binance borsasında saat 10:00 da işlem görmeye başlayan IOST coin dağıtılan ücretsiz coinlerin birden bozdurulması sonucu %90 gibi bir düşüş yaşamıştır. Bu düşüş ne kadar sürecek ve hediye coinlerin satışından sonra hangi noktada olacaklar hep birlikte göreceğiz.

IOST coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar