İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

iPhone 7 Plus & 8 Plus Portre Modu Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Apple iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus modelerinde yakın zamanda sıkça rastlanan portre modu sorunu çok can sıkıcı bir hal almaya başladı. Forum siteleri ve Apple destek bölümü portre modunda yaşanan bu sorunla çalkalanıyor. Şikayetlere konu olan başlıklar “iPhone 7 Plus portre modu çalışmıyor, iPhone 8 Plus portre modu çalışmıyor” oldu.

Apple, iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus modellerinde yaşanan portre modu sorunu ile alakalı henüz net bir açıklama yapmazken yayınlanan bir güncellemede iPhone 7 Plus modelindeki portre modu sorununun düzeltildiği açıklandı.

Sadece eski cihazlarda değil kapalı kutu yeni satın alınan cihazlarda da sıkça rastlanmaya başlayan portre modu sorununu incelediğimizde durumun tamamen yazılımsal olduğunu söylememiz gerekiyor. Cihazlarda portre moduna geçildiğinde iPhone portre modu özelliklerinin hiçbiri aktif olmuyor ancak temelde portre modu geçişi yapılıyor.

iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus portre modu sorunu ile alakalı cihazı servise götürdüğünüzde yazılım güncellemesi ile sorun çözülüyor değişim ve iade için servise gitmeniz sadece zaman kaybı olacaktır. Bir sonraki güncellemede sorun tamamen ortadan kalkacaktır. Nitekim şirketten bu yönde haberler sızdırıldı.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar