İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

iPhone 8 – 8 Plus – X ekran otomatik açmayı kapatma! | Uyandırmak İçin Kaldır

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

iPhone 8 – 8 Plus ile birlikte gelen uyandırmak için kaldır seçeneği ilk zamanlarda ilgi çeksede ekran kullanımını arttırdığı için pil ömrünü düşürmesiyle şu sıralar gündemden düşmüyor. Zaten kullanım kılavuzunda da bu özelliğin pil ömrünü düşürdüğü belirtilmişti. Bu özelliği kapatmak için ayarlar kısmında bir izni kapatmanız yeterli olacaktır.

→ Ayarlar

→ Ekran ve Parlaklık

→ Uyandırmak için Kaldır seçeneğini devre dışı bırakırsanız bu özellik kapanacaktır.

Apple iPhone X otomatik ekran açılışını kapatma,  iPhone 8 – 8 Plus otomatik ekran açılışını kapatma, iPhone 8 ekran kaldırınca açılmasın, iPhone 8 – 8 Plus ekran hareket edince açılmasın, iPhone 7 otomatik ekran kapatma, iPhone 8 – 8 Plus hareket sensörünü kapatma, iPhone 8 – 8 Plus hareketle açılmayı kapatma, iPhone ekran otomatik açılmasın. iPhone 8 uyandırmak için kaldır çözüm

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar