İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

iPhone Otomatik Fotoğraf Çekme

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan işlev belkide fotoğraf çekimidir. Son zamanların modası selfie sayesinde fotoğrafı çeken kişide resimlere dahil oldu. 🙂 Tabi fotoğrafı çeken kişinin sadece burunundan yukarısını görebiliyoruz. Keşke bir otomatik zamanlayıcı olsa da ortamdaki herkes aynı fotoğrafta net bir şekilde buluşsa diyorsanız sıkı durun. iPhone telefonlarda otomatik zamanlayıcı ile fotoğraf çekilebildiğini biliyor muydunuz?

iPhone kamerasında resimleri otomatik zamanlayıcı ile çekme özelliği maalesef  bulunmamaktadır. Bu özellik şuan için android telefonlarda bulunmaktadır. Apple iPhone kullanıyorsanız ve grup halinde resim çekiniyorsanız ya selfie yapacaksınız yada biriniz fotoğrafa dahil olmayacak demektir.

Otomatik resim çekme özelliğini bir uygulama yardımı ile iPhone telefonunuza kazandırabilirsiniz.

iPhone Otomatik Resim Çekme: Camera Timer

iPhone telefonlarda otomatik zamanlayıcı ile fotoğraf çekmek için kullanılan Camera Timer, Tekli çekim ve Çoklu Çekim modları ile kullanılabiliyor. Hangi modu ve süreyi seçerseniz o şekilde zamanlayıcı ile otomatik olarak resim çekebiliyorsunuz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sizde iPhone kullanıyorsanız mutlaka bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

‎Camera Timer!
‎Camera Timer!
Developer: nakhon phagdeechat
Price: Free

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar