İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

IRISnet (IRIS) Coin Nedir?

IRISnet, yeni nesil dağıtılmış uygulamaların temeli olarak tasarlanmıştır. Cosmos-SDK ile oluşturulan IRIS Hub, DeFi uygulamalarını desteklemek için çeşitli modüller sağlarken, birleşik bir hizmet modeli aracılığıyla zincirler arası birlikte çalışabilirliği sağlar.

IRIS ağı, dağıtılmış iş uygulamalarının inşasını kolaylaştıran bir teknoloji temeli sağlamayı amaçlayan bir blok zincirleri internetidir. IRIS, daha büyük Cosmos ağının bir parçasıdır ağdaki tüm bölgeler, Cosmos ağındaki diğer herhangi bir bölge ile standart IBC protokolü üzerinden etkileşim kurabilir. Ağa bir hizmet semantiği katmanı ekleyerek, Cosmos ağının ölçeğinde ve çeşitliliğinde bir artışla sonuçlanacak yepyeni bir dizi iş senaryosunu mümkün kılan yenilikçi bir çözüm sağlar.

IRIS hub’ının IRIS olarak bilinen kendi yerel belirteci vardır . IRIS Coin ağda üç amaca hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır.

  • Destek – Cosmos Hub’daki ATOM belirtecine benzer şekilde, IRIS belirteci, PoS blok zincirini güvence altına almak için bir destek belirteci olarak kullanılacaktır.
  • İşlem ücreti – IRIS belirteci, IRIS ağındaki tüm işlemlerin ücretlerini ödemek için de kullanılacaktır.
  • Servis ücreti – IRIS ağındaki hizmet sağlayıcıların, IRIS belirtecinde belirtilen hizmet ücretlerini ödemeleri gerekir.

Irisnet IRIS, 24 saatlik toplam işlem hacmi 4.631.260 USD olan 12 borsada işlem gören popüler bir alt coindir. IRIS için en yüksek işlem hacmine sahip borsalar Huobi , Binance ve BiKi’dir.   IRIS Coin 21.07.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

IRISnet (IRIS) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar