İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Kalao (KLO) Coin Nedir? | Yorum | Haber | Toplam Arz

Gate.io, kripto para piyasalarındaki dalgalanmalar devam ederken yeni Startup projeleri başlatmaya devam ediyor. Platformda yeni listelenecek kripto para birimleri yatırımcıların oldukça fazla dikkatini çekiyor. Yeni Startup Kalao nedir? Öncelikle Kalao altyapısından başlayalım.

Kalao Marketplace altyapısı, kullanıcılara NFT’ler oluşturma, satın alma, satma ve toplama yetkisi verir. Avalanche blok zinciri üzerine inşa edilen Kalao, sorunsuz deneyimler sunmak için hız, düşük ağ ücretleri ve güvenlikten yararlanır.

Kalao NFT ekosisteminin potansiyel uygulaması sınırsızdır. Multiplayer katılımı ile sanat eseri sergileyebilir, lüks ürünler satabilir, etkinlik biletleme çerçevesini kullanabilir ve benzersiz bir sanal ortamda canlı yayın yapabilirsiniz.

Kalao (KLO) Coin Nedir?

Kalao(KLO), bir NFT ekosistemidir. Avalanche blok zinciri teknolojisi ve olağanüstü Kalao VR yeteneklerinin bir kombinasyonu ile desteklenen, uygun maliyetli ve kullanımı kolay bir Pazar Yeri sunuyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kalao çerçevesi, sanal dünyalar geliştirmek ve iş kullanım senaryolarının dijital dönüşümünü sürdürmek için VR teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmak için tasarlandı.

Kalao, NFT’leri deneyimlemek için benzersiz bir yol geliştiriyor. Tam, 3B sanal gerçeklik deneyiminde NFT’lerinizi büyütebilirsiniz. VR kulaklığı olsun veya olmasın Kalao, çoklu platformları destekler. 

Kendi sanal galerinizi hayal edin. 3D odayı istediğiniz gibi ayarlayın. NFT’lerinizi duvarlara koyun. NFT şarkılarınızı çalın ve arkadaşlarınızı galeride size katılmaya davet edin.

Gelişmiş Çok Oyunculu Modu 2021’in 4. çeyreğinde geliyor.

Şunlar için birçok fırsatın kilidini açacak:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Oyun endüstrisi
  • Dijital sanat sahnesi
  • Canlı konser yayınları

KLO Coin Nasıl Alınır?

Kalao maksimum arz miktarı 500,000,000 KLO token’dir. KLO Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...