İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KCS Token Nedir? Toplam Arz Ne Kadar?

Kripto para borsasına 24 Ekim 2017 tarihinde giriş yapan KuCoin, dünyanın en ünlü merkezsiz borsalarından bir tanesidir. Eylül 2017 tarihinde kurulan şirket şuan için işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük 7. kripto para borsasıdır.

KuCoin’in kurduğu KCS Token, şirketin kripto parası haline geldi ve hisse alımlarına da olanak sağladı. Yakın zamanda da harika bir değer artışı yaşayan KCS token adından daha fazla söz ettirmeye başladı.

KCS Token

KCS Token, ilk çıktığında 3TL olsa da daha sonrasında harika bir değer artışıyla tarihinin en yüksek fiyatı olan 71TL’ye yükseldi. Hemen beraberinde gelen aşırı değer kaybedişi Coin’i 5TL civarında uzun bir süre götürmeyi sağladı. 2021’in ilk ayında 5.1TL olarak değer gören KCS, müthiş bir fiyat artışı yaşayarak fiyatını 7 Nisan 2021 tarihi itibariyle 100TL’ye yükseltti.

Kripto para borsasına bomba gibi giren bu olay KCS’nin piyasa değerini 4,251,820,992TL’ye ve hacmini de 391,452,402TL’ye yükseltmesini sağladı. 24 Saatte %24 değer kazanan bu sanal paranın hacmi ise 24 saatte %190 genişlemeyi başardı. Tüm bu yükseliş anında toplamda %380 genişleyen KCS hacmiyle beraber piyasa değeri ise toplamda %64 arttı.

Maksimum arzı ve toplam arzı 170,118,638 KCS olan sanal paranın dolaşan arzı ise 80,118,638 KCS olmakta. Bu arzın ise %47’si şu anda mevcut.

KCS Token Yorum ve Toplam Arz

KCS Coin Nedir? Toplam arz ne kadar gibi sorular yanıtlandıktan sonra merak edilen bir başka unsur ise KCS’nin izlediği bu ivme ile nasıl bir grafik yakalayacağı oldu. Bu da pek çok fikri beraberinde getirdi ve KCS yorumları bir anda borsa hakkında konuşulan en popüler başlık haline geldi.

KuCoin borsasının gelişiminin yanı sıra KCS bulunduran yatırımcılara günlük ödüller veren KuCoin ödül programı KCS coini daha popüler hale getirmeye devam ediyor.

Dünyanın her yerinden pek çok ünlü ve başarılı yatırımcı KCS’nin bu yükselişinin eskisine benzemeyeceğini ve tekrar düşmeyeceğini söyledi. Elbette bazı yatırımcılar KCS’nin yine 2018’de olduğu gibi fazlasıyla değer kaybedeceğini söyleyip kısa vade yatırımlarını önerse de çoğu yatırımcı KCS’nin uzun vadede de kazandıracağı yönünde. 3 Ayda fiyatını 10’a katlayan KCS’nin fiyatının artıp artmayacağını artık zaman belirleyecek. KCS’ye kısa vadede güvenenler mi yoksa uzun vadede güvenenler mi kazanacak hep birlikte göreceğiz.

Binance’ın BNB coini gibi bir çıkış yapmaması için herhangi bir neden görmüyoruz.

Toplam arz miktarı 170.118.638 KCS token’dir. Şuan için dolaşımda 80.118.638 KCS token vardır.

KCS Token alarak KuCoin borsasının kendi kripto parasına hemen yatırım yapabilirsiniz. KAYIT OL

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance Launchpad kategorisine eklendiği andan itibaren kripto paraya ilgi duyan kullanıcılar “alice token nedir, alice coin ne işe yarıyor, alice coin hangi alanda kullanılıyor,...

Kripto Para

Bugün yani 16.03.2021 tarihinde Binance borsasında listelendikten sonra gerek toplam arz miktarı gerekse fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken BiFi token yatırımcılar tarafından merakla araştırılan...

Kripto Para

Stafi ya da uzun adıyla Stake Finance, kripto paraların likiditesini sağlayan bir platformdur. Bu platformun herhangi bir merkeziyeti bulunmaması dikkat çeken bir özelliktir. Stafi...

Kripto Para

DeFi, şimdiye kadar seçkin bir azınlığın alanı olan bir dünyayı önce demokratikleştirip merkezden uzaklaştırarak, yıldırım hızında finansta devrim yarattı diyebiliriz. Perakende yatırımcılar geleneksek finansal...