İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KCS Token Nedir? Toplam Arz Ne Kadar?

Kripto para borsasına 24 Ekim 2017 tarihinde giriş yapan KuCoin, dünyanın en ünlü merkezsiz borsalarından bir tanesidir. Eylül 2017 tarihinde kurulan şirket şuan için işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük 7. kripto para borsasıdır.

KuCoin’in kurduğu KCS Token, şirketin kripto parası haline geldi ve hisse alımlarına da olanak sağladı. Yakın zamanda da harika bir değer artışı yaşayan KCS token adından daha fazla söz ettirmeye başladı.

KCS Token

KCS Token, ilk çıktığında 3TL olsa da daha sonrasında harika bir değer artışıyla tarihinin en yüksek fiyatı olan 71TL’ye yükseldi. Hemen beraberinde gelen aşırı değer kaybedişi Coin’i 5TL civarında uzun bir süre götürmeyi sağladı. 2021’in ilk ayında 5.1TL olarak değer gören KCS, müthiş bir fiyat artışı yaşayarak fiyatını 7 Nisan 2021 tarihi itibariyle 100TL’ye yükseltti.

Kripto para borsasına bomba gibi giren bu olay KCS’nin piyasa değerini 4,251,820,992TL’ye ve hacmini de 391,452,402TL’ye yükseltmesini sağladı. 24 Saatte %24 değer kazanan bu sanal paranın hacmi ise 24 saatte %190 genişlemeyi başardı. Tüm bu yükseliş anında toplamda %380 genişleyen KCS hacmiyle beraber piyasa değeri ise toplamda %64 arttı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Maksimum arzı ve toplam arzı 170,118,638 KCS, dolaşan arzı ise 80,118,638 KCS token’dir. Bu arzın ise %47’si şu anda mevcutta bulunmaktadır.

KCS Token Yorum ve Toplam Arz

KCS Coin Nedir? Toplam arz ne kadar gibi sorular yanıtlandıktan sonra merak edilen bir başka unsur ise KCS’nin izlediği bu ivme ile nasıl bir grafik yakalayacağı oldu. Bu da pek çok fikri beraberinde getirdi ve KCS yorumları bir anda borsa hakkında konuşulan en popüler başlık haline geldi.

KuCoin borsasının gelişiminin yanı sıra KCS bulunduran yatırımcılara günlük ödüller veren KuCoin ödül programı KCS coini daha popüler hale getirmeye devam ediyor.

Dünyanın her yerinden pek çok ünlü ve başarılı yatırımcı KCS’nin bu yükselişinin eskisine benzemeyeceğini ve tekrar düşmeyeceğini söyledi. Elbette bazı yatırımcılar KCS’nin yine 2018’de olduğu gibi fazlasıyla değer kaybedeceğini söyleyip kısa vade yatırımlarını önerse de çoğu yatırımcı KCS’nin uzun vadede de kazandıracağı yönünde. 3 Ayda fiyatını 10’a katlayan KCS’nin fiyatının artıp artmayacağını artık zaman belirleyecek. KCS’ye kısa vadede güvenenler mi yoksa uzun vadede güvenenler mi kazanacak hep birlikte göreceğiz.

Binance’ın BNB coini gibi bir çıkış yapmaması için herhangi bir neden görmüyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Toplam arz miktarı 170.118.638 KCS token’dir. Şuan için dolaşımda 80.118.638 KCS token vardır.

KCS Token alarak KuCoin borsasının kendi kripto parasına hemen yatırım yapabilirsiniz. KAYIT OL

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....