İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

İnceleme

Keysmart 40″ LED Televizyon İncelemesi : Özellikleri

Bugün yapacağımız incelememizde bazı zincir marketlerde satılan bütçe dostu Keysmart 40 inç televizyon incelemesi yapacağız. Öncelikle Keysmart 2007 yılında Arçelik tarafından satın alındıktan sonra müşteri memnuniyetinin artırılması için bir çok yenilik ve faaliyette bulundu. Keysmart televizyon satışlarında bu süreçten sonra çok daha az şikayet almaya başladı. Peki Keysmart 40 inç 102 led ekran televizyon alınır mı?

Keysmart 40″ LED Televizyon Özellikleri

  • 1920 x 1082 FULL HD Ekran
  • Dahili Uydu Alıcısı
  • 500 Hz PPR
  • 2 x HDMI
  • 1 x USB
  • 1 x Scart
  • USB yayın kayıt özelliği

İnceleme ve Değerlendirme

Öncelikle Keysmart 40 inç televizyonda Samsung üretimi wave panel kullanılmaktadır. Bu durum televizyonu yan açılardan izlerken biraz sorun çıkartabilir. Kanal geçişleri dahili uydu alıcısı kullanıldığından dolayı biraz yavaş oluyor. Dahili uydu alıcısı ile kurulum yapıldığında 350 çeşit kanal yüklemesi geliyor. Kutu içeriğinde duvar askı aparatı çıkmıyor. Kullanışlı ergonomik bir kumandaya sahiptir.

Cihaza ilk bakışta fiyat performans olarak kullanıcılara cazip geldiğini belirtmek isteriz. Cihazda herhangi bir internet bağlantısı olmadığından smart özellikleri kullanılamıyor. Bu özelliklerden yararlanmak için ek bir cihaz almanız gerekebilir. Ancak yine de USB girişi sayesinde çeşitli medya dosyalarını televizyonda oynatabilirsiniz. Keysmart 40″ televizyon 2 yıl boyunca Arçelik garantisindedir.

Sonuç olarak 40″ boyutlarında bir televizyon almayı düşünüyorsanız, internet özelliği ve yüksel çözünürlük sizin için çok önemli değil ise Keysmart 40″ 102 ekran led televizyon sizi memnun edebilir. İnternet özelliği ve daha yüksek çözünürlükte bir televizyon düşünüyorsanız farklı cihazlara bakmanız gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar