İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KickCoin (KICK) nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

KickCoin, ICO’lar, ön-ICO’lar, kitle fonlaması ve Crowdinvesting için güvenli ve kolay bir şekilde fon sağlamayı amaçlayan bir Ethereum tabanlı protokoldür. Şirket iki yeni sektörü birleştirmeyi hedefliyor: Blockchain ve Crowdfunding.

Hem kitle fonlaması hem de Blockchain teknolojisi büyük bir potansiyele sahiptir, ancak her iki endüstride başarısız projeler ve dolandırıcılarla dolu. KickCoin, bu problemleri, kitle fonlamasını merkezileşmiş platformlardan ( Kickstarter gibi ) Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelere taşıyarak çözmeyi hedeflemektedir.

Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanarak, KickCoin bir kitle fonlaması kampanyası yürütmenin genel giderlerini önemli ölçüde azaltacağını düşünüyor. Kullandıkları akıllı sözleşmeler ile yatırımcıları başarısız projelerden korumayı hedefliyorlar. Yatırımcılara KickCoin blok zinciri temelli jetonları kullanarak başarısız projelerden korunmayı vaat ediyorlar.

Crowdfunding ilk olarak 2009 yılında Kickstarter ve Indiegogo gibi web sitelerinin lansmanı ile duyurulmaya başlandır. Ancak o zamandan beri sınırlı yenilik ve gelişme sağladırlar. KICK, bunu yeni bir Endüstri – Blockchain teknolojisi ve dijital para birimleri kullanarak değiştirmek istiyor.

KickCoin’in çok işlevsel bir platformu var. Sadece bir prototip değil, kullanıcılar istedikleri zaman projelerini KICKICO.com üzerinden sunabilir ve ödemeleri kabul etmeye başlayabilir.

KICK coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar