İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Kin (KIN) Coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Kin (KIN), Sohbet uygulamaları ve sosyal ağlar gibi dijital hizmetleri, iletişim, bilgi ve ticareti yeni ve benzeri görülmemiş şekillerde buluşturuyor.

Kin platformu iki blokta bir kripto belirtisi çalıştırmayı otomatik swaplarla başaran ilk platformdur. Kin özellikle eğlence ve sosyal paylaşımı baz alıyor ve her geçen gün sosyal paylaşım sitelerindeki popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

KIN şu anda Kik uygulamasında kullanılabilen çıkartma paketlerini ve dijital ürünleri satın almak için kullanılıyor. Bununla birlikte, özel dijital sanat, oyunlar ve diğer uygulamalar gibi diğer dijital ürünleri de içerecek şekilde bu olasılıkların kapsamını genişletmeyi umuyor. 

Sana ürünler dışında yakın zamanda fiziksel ürünlerdede KIN ödeme yöntemi kullanılmaya başlandı. Ünlü güneş gözlüğü üreticisi Shivas’ın şubat ayında bir ödeme aracı olarak KIN’i kabul edeceğini duyurmasıyla KIN platformu pazar genişletmeye başladı.

KIN coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar