İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

King Shiba Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

King Shiba Coin şaka kripto para birimi olan Shiba Inu ya karşı krallığın kendisi elinde olduğunu ve Shiba nın kralı olduğunu göstermek için ortaya çıkmış bir kripto para birimi. Son zamanlarda Shıba Inu coin popülerliği ile benzeri ve hatta King Shiba Coin tarzında ismine yakın ya da bu kripto parya karşı dost düşman, belirsizlik barındıran birçok kripto para birimi çıktı ve devam ediyor. Örneklerden bir tanesi ise baby Shıb Inu oldu, şimdi ise King Shiba Coin var.

King Shiba Coin şu an internet sitelerinde yayınladıkları 4 faz ‘a ayrılmış yol haritasına göre çok istikrarlı ve sağlam adımlar ile ilerliyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra popülaritesini doğru kripto paraya karşı krallığını ilan etmiş diyebiliriz. King Shiba Coin sadece çıkışında bile hazır binlerce alıcısını bekliyordu ki bunun King Shiba Coin ekibi de farkındaydı.

King Shiba Coin Amacı Nedir?

Amaç kral Shıba ve onun yönettiği krallığa yatırımcıları çekmek, şöyle bir krallığın payına sahip olduğunuzu düşünün işte tam da bu amaçlanıyor.

“Duyduğunuzu duyun, Kral Shiba, Krallığında adil ve adil bir vergi uygulanmasına karar verdi. Sadece başarılı bir başlangıç ​​için yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda Krallığın gelecek yıllarda gelişmesine de yardımcı olacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

 Buna ek olarak, Kral Shiba Krallığına Krallık genelindeki tüm Satın alma işlemlerinde %1 vergi vermekten çok memnundur.”

Kendisini açıklayan bu cümle de geçen %1 ‘lik kısım her alım satım işlemi için geçerli olacak bu da cidden bulunmaz bir özellik diyebiliriz. Tabii arzın sınırsız olmaması da işlemlerin gitgide daralacak olmasına ve fiyatın her geçen gün artacak olmasına işaret ediyor.

King Shiba Coin Yol Haritası

King Shiba Coin toplam da 4 parça 4 faz ‘lık bir yol haritası belirlemiş durumda, haritada ilk olarak özel satıştan sonra gelen ilk güncelleme göze çarpıyor çıkışından birkaç hafta sonra yapılan güncelleme fiyata çok iyi şekilde yansımıştı şu anda içinde bulunduğumuz 4. Faz döneminde ise haritada dikkatimizi çekenler şunlar oldu. İlk öncelikle NFT koleksiyonu kesinlikle fiyatın yüksek rakamlara ve yeni ath ler yapmasına sebep olacak bir gelişme.

Aynı zamanda başka bir dikkat çeken olay ise ETH köprüsü gerçekten önemli bir güncelleme ve büyük bir adım olacak. Son olarak ise shiba ayında düzenlenecek olan parti, topluluğa karşı bir aktivite aynı şekilde fiyata karşı pozitif bir seyir demek olacaktır.

KingShib Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Toplam arz miktarı 454.992.440 KINGSHIB token’dir. KingShib Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....