İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KNOT Coin Nedir? | Karmaverse Nedir? | KNOT Coin Hakkında Bilgiler

KARMAVERSE, GameFi ve SocialFi öğelerinden oluşur ve blok zinciri teknolojisi üzerine kuruludur.

KARMAVERSE, blockchain teknolojisine dayalı bir metaverse oyun platformudur. Karma Games tarafından üretilen birden fazla oyun evreni içerir.

Başarılı SLG’ler ve diğer gündelik oyunlar üretme geçmişine sahip bir ekip olarak, lansmanda dört bağımsız oyun evreni hazırladılar. Yeni oyun evrenleri sürekli geliştiriliyor! KARMAVERSE içindeki her evren, benzersiz bir sanat stili, tarih, anlatı, karakterler, müzik ve haritalarla kendi eksiksiz oyun dünyasına sahiptir.

Aynı zamanda, oyuncuların metaverse içinde kendi dünyalarını inşa etmelerini sağlayan ve dünyadaki herkesin kendi yaratımlarını ve hikayelerini KARMAVERSE’e eklemesine izin veren araçları da inşa etmek istiyor.

KNOT Coin Nedir?

Knot, Karmaverse’deki temel değerlere sahip ana hizmet simgesidir. Aynı zamanda platformun yönetişim belirtecidir. Karmaverse için aşağıdaki işlevleri sağlamaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Knot, her oyun dünyasında bir Knot tüketerek yeni bir NFT basmak gibi önemli yardımcı programlara sahip olacaktır.
  • Knot, Karma Marketplace’teki ödeme para birimi olacaktır.
  • Knot, yeni bir oyun dünyası başlatmak için kullanılacak (Kullanıcı tarafından oluşturulan dünyalar).
  • Knot, yönetim ve oylama için kullanılacak.
  • Likidite madenciliği için Knot kullanılacak.
  • Knot, oyundaki P2E mekaniğine entegre edilecek.
  • Knot ileride Karmaverse yol haritasında Defi sisteminde ima edilecektir. Örneğin, kullanıcılar Knot’a karşı borç alabilirler.

KNOT Coin Nasıl Alınır?

KNOT token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...