İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KNOT Coin Nedir? | Karmaverse Nedir? | KNOT Coin Hakkında Bilgiler

KARMAVERSE, GameFi ve SocialFi öğelerinden oluşur ve blok zinciri teknolojisi üzerine kuruludur.

KARMAVERSE, blockchain teknolojisine dayalı bir metaverse oyun platformudur. Karma Games tarafından üretilen birden fazla oyun evreni içerir.

Başarılı SLG’ler ve diğer gündelik oyunlar üretme geçmişine sahip bir ekip olarak, lansmanda dört bağımsız oyun evreni hazırladılar. Yeni oyun evrenleri sürekli geliştiriliyor! KARMAVERSE içindeki her evren, benzersiz bir sanat stili, tarih, anlatı, karakterler, müzik ve haritalarla kendi eksiksiz oyun dünyasına sahiptir.

Aynı zamanda, oyuncuların metaverse içinde kendi dünyalarını inşa etmelerini sağlayan ve dünyadaki herkesin kendi yaratımlarını ve hikayelerini KARMAVERSE’e eklemesine izin veren araçları da inşa etmek istiyor.

KNOT Coin Nedir?

Knot, Karmaverse’deki temel değerlere sahip ana hizmet simgesidir. Aynı zamanda platformun yönetişim belirtecidir. Karmaverse için aşağıdaki işlevleri sağlamaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Knot, her oyun dünyasında bir Knot tüketerek yeni bir NFT basmak gibi önemli yardımcı programlara sahip olacaktır.
  • Knot, Karma Marketplace’teki ödeme para birimi olacaktır.
  • Knot, yeni bir oyun dünyası başlatmak için kullanılacak (Kullanıcı tarafından oluşturulan dünyalar).
  • Knot, yönetim ve oylama için kullanılacak.
  • Likidite madenciliği için Knot kullanılacak.
  • Knot, oyundaki P2E mekaniğine entegre edilecek.
  • Knot ileride Karmaverse yol haritasında Defi sisteminde ima edilecektir. Örneğin, kullanıcılar Knot’a karşı borç alabilirler.

KNOT Coin Nasıl Alınır?

KNOT token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...