İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Kryll (KRL) Coin Nedir? | KRL Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listeye eklenecek olan KRL token hakkında merak edilen bilgileri sizlere aktaracağız.

Kryll, 2018’de Luca Benevolo tarafından başlatılan çevrimiçi otomatik bir platform ve para birimidir. Amaç, insanların herhangi bir özel beceriye ihtiyaç duymadan kryll ticaret stratejilerini oluşturmalarına yardımcı olmaktı. Kullanıcıların stratejilerini oluşturmak için bloklarını bağlamaları yeterlidir. “Otomatik” kelimesi birçok sorunu çözer çünkü Kryll, her şeyi otomatik hale getiren algoritma sayesinde herhangi bir yönetim gerektirmez.

Platform, hep birlikte bize başarının anahtarını veren 5 farklı bölümden oluşuyor. 

  1. WYSWIT, en popüler teknik olan akış şemalarını kullanarak stratejilerinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan ilk araçtır. Bu düzenleyiciyi kullanmak için ticaret stratejileri konusunda uzman olmanıza ve hatta bir yazılım geliştiricisi olmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken blokları Kryll ekosistemine sürükleyip bırakarak yerleştirmek ve böylece kendi karar akışlarınızı oluşturmaktır.
  2. Pazar Yeri: Burası, kullanıcıların ticaret stratejilerini yayınlayabilecekleri ve diğer tüccarlar tarafından kiralanabilir hale getirebilecekleri yerdir. Ticaret stratejilerinin oluşturulmasına aşina olmayan kullanıcılar, KRL jetonunu kullanarak hali hazırda mevcut stratejilerden birini sipariş edebilirler.
  3. Akıllı Ticaret Aracı: Bu bölüm Kryll’in kullanıcılar için icat ettiği en güçlü ve akıllı özelliktir. Akıllı ticaret aracı, kullanıcıların halihazırda mevcut ticaret stratejilerini basit bir şekilde yürütmelerine olanak tanır. 
  4. Takas Aracı: Kryll.io, kullanıcının hayatını kolaylaştırmaya odaklanır. Takas aracı, kripto değişim sürecindeki karışıklığı önlemenize yardımcı olacaktır. Araç, kullanıcıların işlemi tamamlamak için oturum açmaya gerek kalmadan kripto para birimlerini Kryll platformu üzerinden değiştirmelerine olanak tanır. 
  5. Kryll Mobil Uygulaması: Son ve en kullanışlı araç, akıllı telefonlarda veya tabletlerde bulunan Kryll Mobil Uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak ticaret yapabilir, hatta stratejilerinizi cep telefonunuz aracılığıyla uzaktan izleyebilirsiniz. Ayrıca portföyünüze tam erişim sağlayabilir ve her türlü değişiklik için bildirim alabilirsiniz.

KRL Coin Nedir?

KRL token Kryll platformunun yerel belirtecidir. Kryll madenciliği yapılamaz. Şu anda 38.084.538 coin dolaşım arzına ve 63.741.024 dolar toplam piyasa değerine sahiptir. Kryll, kripto sıralama listesinde 593. sırada yer alıyor ve fiyatı şu anda 1.29 dolar civarında işlem görüyor.

KRL Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

KRL coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...