İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Kryll (KRL) Coin Nedir? | KRL Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listeye eklenecek olan KRL token hakkında merak edilen bilgileri sizlere aktaracağız.

Kryll, 2018’de Luca Benevolo tarafından başlatılan çevrimiçi otomatik bir platform ve para birimidir. Amaç, insanların herhangi bir özel beceriye ihtiyaç duymadan kryll ticaret stratejilerini oluşturmalarına yardımcı olmaktı. Kullanıcıların stratejilerini oluşturmak için bloklarını bağlamaları yeterlidir. “Otomatik” kelimesi birçok sorunu çözer çünkü Kryll, her şeyi otomatik hale getiren algoritma sayesinde herhangi bir yönetim gerektirmez.

Platform, hep birlikte bize başarının anahtarını veren 5 farklı bölümden oluşuyor. 

  1. WYSWIT, en popüler teknik olan akış şemalarını kullanarak stratejilerinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan ilk araçtır. Bu düzenleyiciyi kullanmak için ticaret stratejileri konusunda uzman olmanıza ve hatta bir yazılım geliştiricisi olmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken blokları Kryll ekosistemine sürükleyip bırakarak yerleştirmek ve böylece kendi karar akışlarınızı oluşturmaktır.
  2. Pazar Yeri: Burası, kullanıcıların ticaret stratejilerini yayınlayabilecekleri ve diğer tüccarlar tarafından kiralanabilir hale getirebilecekleri yerdir. Ticaret stratejilerinin oluşturulmasına aşina olmayan kullanıcılar, KRL jetonunu kullanarak hali hazırda mevcut stratejilerden birini sipariş edebilirler.
  3. Akıllı Ticaret Aracı: Bu bölüm Kryll’in kullanıcılar için icat ettiği en güçlü ve akıllı özelliktir. Akıllı ticaret aracı, kullanıcıların halihazırda mevcut ticaret stratejilerini basit bir şekilde yürütmelerine olanak tanır. 
  4. Takas Aracı: Kryll.io, kullanıcının hayatını kolaylaştırmaya odaklanır. Takas aracı, kripto değişim sürecindeki karışıklığı önlemenize yardımcı olacaktır. Araç, kullanıcıların işlemi tamamlamak için oturum açmaya gerek kalmadan kripto para birimlerini Kryll platformu üzerinden değiştirmelerine olanak tanır. 
  5. Kryll Mobil Uygulaması: Son ve en kullanışlı araç, akıllı telefonlarda veya tabletlerde bulunan Kryll Mobil Uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak ticaret yapabilir, hatta stratejilerinizi cep telefonunuz aracılığıyla uzaktan izleyebilirsiniz. Ayrıca portföyünüze tam erişim sağlayabilir ve her türlü değişiklik için bildirim alabilirsiniz.

KRL Coin Nedir?

KRL token Kryll platformunun yerel belirtecidir. Kryll madenciliği yapılamaz. Şu anda 38.084.538 coin dolaşım arzına ve 63.741.024 dolar toplam piyasa değerine sahiptir. Kryll, kripto sıralama listesinde 593. sırada yer alıyor ve fiyatı şu anda 1.29 dolar civarında işlem görüyor.

KRL Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

KRL coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....