İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KT Coin Nedir? | KingdomX Nedir? | KT Coin Hakkında Bilgiler

KT Coin, Gate.io borsasında listelenmesinin ardından sıkça aratılan kripto paralar arasına girmiştir. KingdomX hakkında tüm merak edilenleri bu yazımızda inceleyeceğiz.

KingdomX, blockchain üzerinde bir strateji savaş oyunudur. Oyundan herkes jeton kazanabilir. Oyuncular oyunda savaşabilir, ödül toplayabilir, krallıklarını yükseltebilir ve inşa edebilir. Tüm ekosistem GameFi protokolü etrafında tasarlanmıştır.

KingdomX’in temel PVP savaş oyununun yanı sıra oyundaki kahramanlar için kredi puanları elde etmek için tek kanaldır. Kredi puanlarına ek olarak, savaşa katılım çok sayıda KNT, zengin kahraman deneyimi ve diğer oyun kaynakları kazanabilir.

Savaşta, mağlup olan tarafın muharip kahramanlarının savaş hasarını tetikleme olasılığı kesindir. Savaş hasarı etkinleştirildiğinde, kahramanlar koruma aşamasındaysa, savaş hasarı cezasından muaf tutulurlar; koruma aşamasını aşmışlarsa doğrudan imha edilirler. Sistem, KT’yi KingsLanding protokollerine uygun olarak oyunculara iade edecektir. KT coin sadece oyun içerisinde elde edilmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

KT Coin Nedir?

King Token (KT’nin kısaltması), KingdomX’in temel simgesi olan ve değer aktarımı ve topluluk yönetimi için kullanılan BEP20 temelinde geliştirilmiştir.

Knight Token (KNT’nin kısaltması), oyundaki her türlü tüketim ve ödül için kullanılan fonksiyonel jetondur. Kahramanların seviyesini ve yıldız seviyesini yükseltmek için kullanılabilir.

KT coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

KT coin Nasıl Alınır?

KT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...