İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KT Coin Nedir? | KingdomX Nedir? | KT Coin Hakkında Bilgiler

KT Coin, Gate.io borsasında listelenmesinin ardından sıkça aratılan kripto paralar arasına girmiştir. KingdomX hakkında tüm merak edilenleri bu yazımızda inceleyeceğiz.

KingdomX, blockchain üzerinde bir strateji savaş oyunudur. Oyundan herkes jeton kazanabilir. Oyuncular oyunda savaşabilir, ödül toplayabilir, krallıklarını yükseltebilir ve inşa edebilir. Tüm ekosistem GameFi protokolü etrafında tasarlanmıştır.

KingdomX’in temel PVP savaş oyununun yanı sıra oyundaki kahramanlar için kredi puanları elde etmek için tek kanaldır. Kredi puanlarına ek olarak, savaşa katılım çok sayıda KNT, zengin kahraman deneyimi ve diğer oyun kaynakları kazanabilir.

Savaşta, mağlup olan tarafın muharip kahramanlarının savaş hasarını tetikleme olasılığı kesindir. Savaş hasarı etkinleştirildiğinde, kahramanlar koruma aşamasındaysa, savaş hasarı cezasından muaf tutulurlar; koruma aşamasını aşmışlarsa doğrudan imha edilirler. Sistem, KT’yi KingsLanding protokollerine uygun olarak oyunculara iade edecektir. KT coin sadece oyun içerisinde elde edilmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

KT Coin Nedir?

King Token (KT’nin kısaltması), KingdomX’in temel simgesi olan ve değer aktarımı ve topluluk yönetimi için kullanılan BEP20 temelinde geliştirilmiştir.

Knight Token (KNT’nin kısaltması), oyundaki her türlü tüketim ve ödül için kullanılan fonksiyonel jetondur. Kahramanların seviyesini ve yıldız seviyesini yükseltmek için kullanılabilir.

KT coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

KT coin Nasıl Alınır?

KT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...