İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KT Coin Nedir? | KingdomX Nedir? | KT Coin Hakkında Bilgiler

KT Coin, Gate.io borsasında listelenmesinin ardından sıkça aratılan kripto paralar arasına girmiştir. KingdomX hakkında tüm merak edilenleri bu yazımızda inceleyeceğiz.

KingdomX, blockchain üzerinde bir strateji savaş oyunudur. Oyundan herkes jeton kazanabilir. Oyuncular oyunda savaşabilir, ödül toplayabilir, krallıklarını yükseltebilir ve inşa edebilir. Tüm ekosistem GameFi protokolü etrafında tasarlanmıştır.

KingdomX’in temel PVP savaş oyununun yanı sıra oyundaki kahramanlar için kredi puanları elde etmek için tek kanaldır. Kredi puanlarına ek olarak, savaşa katılım çok sayıda KNT, zengin kahraman deneyimi ve diğer oyun kaynakları kazanabilir.

Savaşta, mağlup olan tarafın muharip kahramanlarının savaş hasarını tetikleme olasılığı kesindir. Savaş hasarı etkinleştirildiğinde, kahramanlar koruma aşamasındaysa, savaş hasarı cezasından muaf tutulurlar; koruma aşamasını aşmışlarsa doğrudan imha edilirler. Sistem, KT’yi KingsLanding protokollerine uygun olarak oyunculara iade edecektir. KT coin sadece oyun içerisinde elde edilmektedir.

KT Coin Nedir?

King Token (KT’nin kısaltması), KingdomX’in temel simgesi olan ve değer aktarımı ve topluluk yönetimi için kullanılan BEP20 temelinde geliştirilmiştir.

Knight Token (KNT’nin kısaltması), oyundaki her türlü tüketim ve ödül için kullanılan fonksiyonel jetondur. Kahramanların seviyesini ve yıldız seviyesini yükseltmek için kullanılabilir.

KT coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

KT coin Nasıl Alınır?

KT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...