İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LAND Coin Nedir? | LandShare Nedir? | LAND Coin Geleceği

LandShare, minimum 50$ gibi düşük bir fiyatla doğrudan Binance Akıllı Zincirinde kısmi gayrimenkullere yatırım yapmanıza olanak tanıyan Blockchain platformudur.

LandShare varlık tokenizasyonu yoluyla doğrudan blok zincirinde gerçek dünya mülklerine sahip olun. Her Varlık Simgesi, bir gayrimenkul varlığındaki sahiplik payını temsil eder.

Land Share Özellikleri

  • Emlak: Landshare’in Tokenize Edilmiş Varlık özelliği, gayrimenkul varlıklarının hisselerini doğrudan Binance Akıllı Zincirinde satın almanıza, satmanıza veya takas etmenize olanak tanır.
  • Güvenli: Tokenize Edilmiş Varlıklara yapılan yatırımlar yasal olarak uyumludur ve geleneksel kripto para birimlerine kıyasla ek korumalar sunar.
  • Getiri Kazanın: Tokenize edilmiş mülklerden elde edilen kira getirileri ve diğer nakit akışları, yatırımcılara her ay BUSD şeklinde gönderilir.

Land Share Nasıl Çalışır?

  1. Yatırımcılar, Varlık Jetonlarını BUSD ve LAND Jetonları ile satın alabilirler. Her Varlık Simgesi, bir gayrimenkul varlığındaki sahiplik payını temsil eder. 
  2. Tokenize edilmiş mülkler yönetilir ve kiracılara kiralanır. Kira getirileri, Asset Token sahiplerinin cüzdanlarına her ay BUSD şeklinde dağıtılır.
  3. Tokenize Varlık yatırımları tamamen güvenli ve garantilidir. Cüzdanınızı kaybetseniz bile jetonlarınız yeniden verilir ve hiçbir ödemeyi kaçırmazsınız.

LAND Coin Nedir?

LAND coin, Land Share platformunun resmi belirtecidir. BUSD ile birlikte tüm işlemlerde LAND coin kullanılmaktadır.

Toplam kaç adet LAND coin var?

LAND token maksimum arz mikarı 10.000.000 belirteç ile sınırlandırılmıştır. Şuan için dolaşımda 1.253.125 LAND token bulunmaktadır.

LAND Coin Nasıl Alınır?

LAND coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...

Kripto Para

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından yaratılan, animasyonlu 3D karakter NFT’ye dayanan bir “Kazanmak İçin Oyna” projesidir. 12 zodyak hayvanının ve...