İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LAND Coin Nedir? | LandShare Nedir? | LAND Coin Geleceği

LandShare, minimum 50$ gibi düşük bir fiyatla doğrudan Binance Akıllı Zincirinde kısmi gayrimenkullere yatırım yapmanıza olanak tanıyan Blockchain platformudur.

LandShare varlık tokenizasyonu yoluyla doğrudan blok zincirinde gerçek dünya mülklerine sahip olun. Her Varlık Simgesi, bir gayrimenkul varlığındaki sahiplik payını temsil eder.

Land Share Özellikleri

  • Emlak: Landshare’in Tokenize Edilmiş Varlık özelliği, gayrimenkul varlıklarının hisselerini doğrudan Binance Akıllı Zincirinde satın almanıza, satmanıza veya takas etmenize olanak tanır.
  • Güvenli: Tokenize Edilmiş Varlıklara yapılan yatırımlar yasal olarak uyumludur ve geleneksel kripto para birimlerine kıyasla ek korumalar sunar.
  • Getiri Kazanın: Tokenize edilmiş mülklerden elde edilen kira getirileri ve diğer nakit akışları, yatırımcılara her ay BUSD şeklinde gönderilir.

Land Share Nasıl Çalışır?

  1. Yatırımcılar, Varlık Jetonlarını BUSD ve LAND Jetonları ile satın alabilirler. Her Varlık Simgesi, bir gayrimenkul varlığındaki sahiplik payını temsil eder. 
  2. Tokenize edilmiş mülkler yönetilir ve kiracılara kiralanır. Kira getirileri, Asset Token sahiplerinin cüzdanlarına her ay BUSD şeklinde dağıtılır.
  3. Tokenize Varlık yatırımları tamamen güvenli ve garantilidir. Cüzdanınızı kaybetseniz bile jetonlarınız yeniden verilir ve hiçbir ödemeyi kaçırmazsınız.

LAND Coin Nedir?

LAND coin, Land Share platformunun resmi belirtecidir. BUSD ile birlikte tüm işlemlerde LAND coin kullanılmaktadır.

Toplam kaç adet LAND coin var?

LAND token maksimum arz mikarı 10.000.000 belirteç ile sınırlandırılmıştır. Şuan için dolaşımda 1.253.125 LAND token bulunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LAND Coin Nasıl Alınır?

LAND coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...