İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LAND Coin Nedir? | LandShare Nedir? | LAND Coin Geleceği

LandShare, minimum 50$ gibi düşük bir fiyatla doğrudan Binance Akıllı Zincirinde kısmi gayrimenkullere yatırım yapmanıza olanak tanıyan Blockchain platformudur.

LandShare varlık tokenizasyonu yoluyla doğrudan blok zincirinde gerçek dünya mülklerine sahip olun. Her Varlık Simgesi, bir gayrimenkul varlığındaki sahiplik payını temsil eder.

Land Share Özellikleri

  • Emlak: Landshare’in Tokenize Edilmiş Varlık özelliği, gayrimenkul varlıklarının hisselerini doğrudan Binance Akıllı Zincirinde satın almanıza, satmanıza veya takas etmenize olanak tanır.
  • Güvenli: Tokenize Edilmiş Varlıklara yapılan yatırımlar yasal olarak uyumludur ve geleneksel kripto para birimlerine kıyasla ek korumalar sunar.
  • Getiri Kazanın: Tokenize edilmiş mülklerden elde edilen kira getirileri ve diğer nakit akışları, yatırımcılara her ay BUSD şeklinde gönderilir.

Land Share Nasıl Çalışır?

  1. Yatırımcılar, Varlık Jetonlarını BUSD ve LAND Jetonları ile satın alabilirler. Her Varlık Simgesi, bir gayrimenkul varlığındaki sahiplik payını temsil eder. 
  2. Tokenize edilmiş mülkler yönetilir ve kiracılara kiralanır. Kira getirileri, Asset Token sahiplerinin cüzdanlarına her ay BUSD şeklinde dağıtılır.
  3. Tokenize Varlık yatırımları tamamen güvenli ve garantilidir. Cüzdanınızı kaybetseniz bile jetonlarınız yeniden verilir ve hiçbir ödemeyi kaçırmazsınız.

LAND Coin Nedir?

LAND coin, Land Share platformunun resmi belirtecidir. BUSD ile birlikte tüm işlemlerde LAND coin kullanılmaktadır.

Toplam kaç adet LAND coin var?

LAND token maksimum arz mikarı 10.000.000 belirteç ile sınırlandırılmıştır. Şuan için dolaşımda 1.253.125 LAND token bulunmaktadır.

LAND Coin Nasıl Alınır?

LAND coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...