İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LBRY (LBC) coin nedir? İçerik Özgürlüğü : Medya Veri Ağı

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

İnternetin hızlı yükselişi ile birlikte bilgi paylaşımı son derece kolaylaştı. Ancak, paylaşımlardaki veri güvenliği ve yönetimi ile ilgili sorunlar aynı oranda arttı. Bu nedenle, bilgi paylaşımı ile birlikte daha birbirine bağlı, verimli ve şeffaf bir sistem arayışına giren LBRY Team ekibi LBRY Credits platformunu geliştirdi.

LBRY coin nedir?

LBRY , tamamen üçüncü parti yazılım veya kişiler yerine kullanıcıları tarafından kontrol edilen dünyanın ilk dijital pazarı olarak düşünülebilir. Açık kaynak tabanlı ve dolayısıyla kullanıcılara açık ve adil bir çevrimiçi pazar deneyimi olanağı sağlıyor. Halihazırda yalnızca çevrimiçi mal ticaretinde kullanılabilir, ancak geliştiriciler gelecekteki diğer ticaret fırsatları iyileştirmek ve platforma dahil etmek istiyorlar.

LBRY’yi Benzersiz Kılan nedir?

Benzersiz Ödeme Seçenekleri:

Platform, bir kişinin yüklediğimiz içeriği görüntülemesi sonucunda bir ücret almasını sağlayan ‘birleştirilmiş ödeme ve erişim’ sistemi ile entegre olarak gelir.

Merkeze bağlı olmama:

Bu platformu kullanmanın en önemli faydalarından biri de oldukça güvenli olmasıdır. LBRY herhangi tek bir kişi tarafından kontrol edilmeyen tüm etkinliklerin oldukça kolay ve şefaf olarak kontrol edildiği bir platformdur. Herhangi bir merkeze bağlı değildir.

Topluluk tarafından işletilen:

Bu platformun en seçkin özelliklerinden biri, LBRY sistemini kullanan operatörler topluluğu tarafından kontrol edilmesidir. Örneğin, ağa gönderilen herhangi bir içeriğin yayıncısı, LBRY ağındaki içeriği tek taraflı olarak kaldırabilir veya engelleyebilir.

LBRY Nasıl Çalışır?

→ Kullanıcı ağa hangi içeriği yüklemek istediğine karar verir.

→ Yüklenen içerik güvenli bir şekilde küçük bitlere ayrılarak sunucularda saklanır.

→ Böylece kullanıcı, içeriğine istediği an istediği yerden erişebilir.

→ Veriler LBRY üzerine yerleştirildikten sonra, kullanıcı tarafından bir açıklama girilir. Buna, ilgili Meta verileri, etiketler vb. dahildir.

→ Kullanıcı daha sonra içeriği incelemek, kullanmak isteyen herhangi bir kişiye küçük bir ücret ödeme karşılığında kullanım hakkı verebilir. Bu, ilgilenen müşteriye, bir kez kullanılan bir fatura ile bir ‘şifre çözme anahtarı’ ile gönderilir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar