İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Legend of Fantasy War (LFW) Coin Nedir? | Haber | Yorum


Legend of Fantasy War, katılımcıların karakterleri seçebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelmek, görevleri tamamlamak ve değerli ödüller kazanmak için ekipler oluşturabilecekleri 3D sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. İlk bölümlerden derin ve büyüleyici bir hikayenin yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı becerilere ve kişiliklere sahip birçok karakter sınıfı var.

Oyuncuların hazırlaması gereken 2 diziliş olacaktır: Ana Diziliş ve Yedek Diziliş. Her formasyon en fazla 5 Savaşçıya sahip olabilir. Ana Formasyonunuz Fantasy Land’in 3B dünyasında dolaşacak ve Karanlık Lord’un uşak ordularına karşı savaşacak.

Her Karakter Kartında bir dizi Başlangıç ​​özelliği ve Hareket Listesi bulunur. Karakter Kartları, yeni Ekipman Kartları donatabilir ve savaşta veya savaş dışında Tüketilebilir Öğe Kartlarını tüketebilir.

Kullanıcı teşvikleri için ayrılmış belirteçlerin bir oranı vardır. Oyuncular, ana görevleri, sayısız yan görevi ve etkinliği tamamlayarak oyundan inanılmaz kazançlar elde edebilirler.

LFW Jetonları, oyuncuların NFT Varlıklarını doğrudan satabilecekleri veya bir açık artırmaya koyabilecekleri NFT Marketplace aracılığıyla kazanılabilir.

LFW Token Nedir?

LFW, oyunun yerel para birimidir. Jeton sahiplerinin oynamasına, yatırım yapmasına ve ayrıca oyunun bir parçası olmasına izin verir.

$LFW jetonu, tüm Legend of Fantasy War oyun ekosistemini çalıştırmak için gereken yakıtı sağlar. Kullanıcıları oyun platformuna şeffaf ve demokratik bir şekilde katkıda bulunmaya ve sürdürmeye teşvik eder.

LFW Coin Nasıl Alınır?

Legend of Fantasy War maksimum arz miktarı 200.000.000 LFW token’dir. LFW Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...