İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Legend of Fantasy War (LFW) Coin Nedir? | Haber | Yorum


Legend of Fantasy War, katılımcıların karakterleri seçebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelmek, görevleri tamamlamak ve değerli ödüller kazanmak için ekipler oluşturabilecekleri 3D sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. İlk bölümlerden derin ve büyüleyici bir hikayenin yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı becerilere ve kişiliklere sahip birçok karakter sınıfı var.

Oyuncuların hazırlaması gereken 2 diziliş olacaktır: Ana Diziliş ve Yedek Diziliş. Her formasyon en fazla 5 Savaşçıya sahip olabilir. Ana Formasyonunuz Fantasy Land’in 3B dünyasında dolaşacak ve Karanlık Lord’un uşak ordularına karşı savaşacak.

Her Karakter Kartında bir dizi Başlangıç ​​özelliği ve Hareket Listesi bulunur. Karakter Kartları, yeni Ekipman Kartları donatabilir ve savaşta veya savaş dışında Tüketilebilir Öğe Kartlarını tüketebilir.

Kullanıcı teşvikleri için ayrılmış belirteçlerin bir oranı vardır. Oyuncular, ana görevleri, sayısız yan görevi ve etkinliği tamamlayarak oyundan inanılmaz kazançlar elde edebilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LFW Jetonları, oyuncuların NFT Varlıklarını doğrudan satabilecekleri veya bir açık artırmaya koyabilecekleri NFT Marketplace aracılığıyla kazanılabilir.

LFW Token Nedir?

LFW, oyunun yerel para birimidir. Jeton sahiplerinin oynamasına, yatırım yapmasına ve ayrıca oyunun bir parçası olmasına izin verir.

$LFW jetonu, tüm Legend of Fantasy War oyun ekosistemini çalıştırmak için gereken yakıtı sağlar. Kullanıcıları oyun platformuna şeffaf ve demokratik bir şekilde katkıda bulunmaya ve sürdürmeye teşvik eder.

LFW Coin Nasıl Alınır?

Legend of Fantasy War maksimum arz miktarı 200.000.000 LFW token’dir. LFW Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...