İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Legend of Fantasy War (LFW) Coin Nedir? | Haber | Yorum


Legend of Fantasy War, katılımcıların karakterleri seçebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelmek, görevleri tamamlamak ve değerli ödüller kazanmak için ekipler oluşturabilecekleri 3D sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. İlk bölümlerden derin ve büyüleyici bir hikayenin yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı becerilere ve kişiliklere sahip birçok karakter sınıfı var.

Oyuncuların hazırlaması gereken 2 diziliş olacaktır: Ana Diziliş ve Yedek Diziliş. Her formasyon en fazla 5 Savaşçıya sahip olabilir. Ana Formasyonunuz Fantasy Land’in 3B dünyasında dolaşacak ve Karanlık Lord’un uşak ordularına karşı savaşacak.

Her Karakter Kartında bir dizi Başlangıç ​​özelliği ve Hareket Listesi bulunur. Karakter Kartları, yeni Ekipman Kartları donatabilir ve savaşta veya savaş dışında Tüketilebilir Öğe Kartlarını tüketebilir.

Kullanıcı teşvikleri için ayrılmış belirteçlerin bir oranı vardır. Oyuncular, ana görevleri, sayısız yan görevi ve etkinliği tamamlayarak oyundan inanılmaz kazançlar elde edebilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LFW Jetonları, oyuncuların NFT Varlıklarını doğrudan satabilecekleri veya bir açık artırmaya koyabilecekleri NFT Marketplace aracılığıyla kazanılabilir.

LFW Token Nedir?

LFW, oyunun yerel para birimidir. Jeton sahiplerinin oynamasına, yatırım yapmasına ve ayrıca oyunun bir parçası olmasına izin verir.

$LFW jetonu, tüm Legend of Fantasy War oyun ekosistemini çalıştırmak için gereken yakıtı sağlar. Kullanıcıları oyun platformuna şeffaf ve demokratik bir şekilde katkıda bulunmaya ve sürdürmeye teşvik eder.

LFW Coin Nasıl Alınır?

Legend of Fantasy War maksimum arz miktarı 200.000.000 LFW token’dir. LFW Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....