İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Letgo İlanlar Gözükmüyor | Arama Sorunu Çözüm

Letgo ilanlar gözükmüyor sorunu nasıl çözülür? Letgo donma sorunu nasıl çözülür? Letgo aramlar görünmüyor sorunu nasıl çözülür? Letgo ilanları yüklenmiyor bu sorunu nasıl çözeriz?

Letgo kullanıcıları internet sorunları yada uygulama kaynaklı hatalardan ilanların görünmemesi sorunları ile karşı karşıya kalabiliyor. Letgo ilan görünmeme sorunu çözümü için öncelikle sorunun nedeni kontrol etmek gerekiyor.

Letgo Arama Sorunu

Letgo uygulamasında ana sayfada yada ilan aramalarında zaman zaman ilanlar görünmeyebiliyor. İlanların neden görünmediği ile alakalı olarak bir kaç temel sorun karşımıza çıkıyor.

Bağlantı Sorunları

Öncelikle “Letgo tüh bir hata oluştu” hatasını alıyorsanız ve ana sayfa erişimi sağlayamıyorsanız internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bu hata tamamen kullandığımız cihazın bağlantı sorunları ile alakalı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bağlantı sorunlarında diğer bir problem Letgo uygulamasını kullanırken internet bağlantınız zayıf olduğunda ilandaki ürünler ekranda görünmeyebilir. Sonuçta ilanlarda görseller var ve görsellerin hızlı yüklenebilmesi için internet hızının iyi olması gerekiyor.

Uygulama Güncel Mi?

Letgo’da arama yapamıyorsanız bunun muhtemel sebeplerinden bir tanesi uygulamaya yeni bir güncelleme gelmesidir. Uygulamaya gelen son güncellemede kritik hatalar giderildi ise bu güncellemeyi tamamlamadan ilanları görüntüleyemezsiniz.

Letgo donma sorununda kurtulmak için öncelikle uygulamanın güncel sürümü olup olmadığını denetlemeniz ve varsa yeni sürüme güncellemeniz gerekiyor. 

Letgo uygulamasını güncellediğinizde yüksek ihtimalle ilan görünmeme sorunu çözülmüş olacaktır.

Letgo Güncelleme Nasıl Yapılıyor?

Android – Google Play Store Letgo güncellemesi nasıl yapılıyor?

 1. Google Play Store uygulamasını açın
 2. Menü Uygulamalarım ve oyunlarım’a dokunun
 3. Letgo uygulamasını seçin
 4. Aktif bir güncelleme var ise Güncelle seçeneği ile uygulamayı güncelleyebilirsiniz.

iOS – App Store Letgo güncellemesi nasıl yapılıyor?

 1. App Store uygulamasını açın
 2. Letgo uygulamasını arattırın ve çıkan seçeneklerden
 3. Letgo uygulamasını seçin
 4. Aktif bir güncelleme var ise ekrandaki Güncelle seçeneği ile uygulamayı güncelleyebilirsiniz.

Uygulamayı güncellediğinizde muhtemelen sorun çözülecektir. Sorun hala devam ediyor ise uygulama geçmişini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Ayarlar içerisinde Uygulamalarıma girerek Letgo uygulamasını seçin ve ön belleği temizleyin.

Daha sonra uygulamayı görev yöneticisinden kapatın ve yeniden başlatın. Sorun çözülmüş olacaktır.

4 Yorum

4 Comments

 1. Leyla

  Eylül 4, 2018 at 11:24 am

  Son zamanlarda uygulamaya hiç girilmiyor ki Letgo ana sayfası beyaz kalıyor

 2. Celal

  Eylül 4, 2018 at 12:58 pm

  İlan yüklensede resimler yüklenmiyor. Letgo son zamanlarda gerçekten saçmalıyor

 3. hüseyin

  Eylül 4, 2018 at 6:44 pm

  pek fazla kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlar iyi incelesinler sorunun çözümü burda

 4. fatih

  Eylül 4, 2018 at 6:45 pm

  sorun çözülmüştür tşk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha...

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...

Uygulama

İnsanların gündelik yaşantıları içerisinde mobil cihazların varlığı her geçen gün hakimiyetini arttırmaktadır. Yalnızca yetişkin insanlar değil artık 3 yaşındaki çocuk bile bu cihazları çok...

Uygulama

VideoShow uygulaması insanların video içeriklerini düzenleyip değiştirebilmeleri için çeşitli imkanlar sunan bir yazılımdır. Aynı zamanda slayt gösterilerinin düzenlenmesi için bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Profesyonel bir...