İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Letgo Konum Sorunu | Değiştirme | Kapatma | Silme

Letgo konum sorununu çözmek için yapılması gereken bir kaç basit işlem vardır. Konumunuz farklı bir bölge olarak görünüyorsa bir kaç ayar ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Letgo’da konum değiştirme, silme yada kapatma gibi ayarları bu makalemizde sizlerle paylaşacağız. Oldukça fazla soru aldığımız için bu konulara bir netlik getirmek istedik. Konumunuz bulunduğunuz yere göre çok uzakta görünüyor yada çevrenizdeki ilanlar size çok uzak konumlarda çıkıyorsa Letgo konum ayarları ile alakalı bir sıkıntı var demektir.

Letgo Konum Sorunu Çözüm

Letgo konum sorunu çözümü için mobil uygulamadan konum ayarlarınızı yapılandırmalısınız. Konum ayarlarını yapılandırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Mobil Letgo konum ayarları:

 1. Uygulamaya giriş yapın.
 2. Sol üst köşedeki profil simgesine tıklayın.
 3. Açılan profil ekranında sağ üst köşedeki ayarlar simgesine tıklayın.
 4. Menüden Konum bölümüne girin. (Uygulamayı kurduğunuz esnada Letgo Konum erişimine izin vermediyseniz sizi konum servislerine yönlendirecektir. Konum erişimine izin verin.)
 5. Konum Değiştir kısmında konumunuzu arayabilir, zoom yapabilir yada yaklaşık bir adres göster kısmını seçebilirsiniz.

Ayarları bu şekilde yapılandırdıktan sonra konum sorunları ortadan kalkacaktır. En yakınınızdaki tüm ilanları görüntüleyebilir yada ilan paylaştığınızda konumunuzu doğru olarak işaretleyebilirsiniz.

Letgo konum kapatma işlemi için aynı ayarları uygulayabilir ve ilanlarda konumunuzu kapalı olarak işaretleyebilirsiniz. Tabi bu durum satışlarınıza doğrudan etki edecektir.

Letgo Konum Yanlış Sorunu Çözüm

Masaüstü Letgo konum ayarları:

Masaütsü bilgisayarda arama yaptığımız Letgo konumumuz hatalı oluyor ve farklı bir ildeki ilanlar görünüyorsa konum ayarlarınızı arama kısmından değiştirmeniz gerekmektedir. Letgo’da konum yanlış sebebi ne olabilir?

Not: Eğer vpn programı kullanıyorsanız bu tarz uygulamalar konumunuzu değiştirdiğinden arama sonuçlarına doğrudan etki etmektedir.

Legto konum değiştirme:

 1. Letgo’da istediğiniz aramayı yapın
 2. İlan filtreleri kısmında konum kısmına tıklayın
 3. Konum Değiştir kısmında konumunuzu arayabilir, zoom yapabilir yada yaklaşık bir adres göster kısmını seçebilirsiniz.
 4. Son olarak kaç KM yakınlıktaki ilanları görmek istediğinizi seçin ve Konum seç butonuna tıklayın.

Bilgisayarda Letgo konum ayarlarınızı bu şekilde seçtikten sonra konum sorununuz ortadan kalkacaktır.

1 Comment

1 Comment

 1. Melih Can

  Ağustos 24, 2021 at 11:06 pm

  Ya hangi ayarı yaparsam yapayım letgo konumum evime 1km uzakta görünüyor bu nasıl bir hata çözemedim. Var mı farklı bir yöntem yada bu sorunu yaşayıp çözen birisi var mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Lightleap, çekmek istediğiniz fotoğraf karesini benzersiz bir şekilde yakalamanızı sağlar. Lightricks Editöründen Lightleap, mükemmel fotoğraflar çekmek ve anı ölümsüzleştirmek için profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza...

Uygulama

Instacart ile çevrimiçi yiyecek satın aldığınızda, taze ürünler, içecekler (alkol dahil) ve diğer ürünleri aynı gün teslimatla alabilirsiniz. Alkol uygulaması bazı ülkelerde farklılık göstermektedir....

Uygulama

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime...

Uygulama

Uygulama, çizim yapan kişiler ve bu çizim dosyalarını görüntülemek isteyen insanlar için bir numaralı yardımcılardan biridir. Birçok farklı uygulama üzerinde hazırlanmış olan projelerin hemen...