İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Letgo Konum Sorunu | Değiştirme | Kapatma | Silme

Letgo konum sorununu çözmek için yapılması gereken bir kaç basit işlem vardır. Konumunuz farklı bir bölge olarak görünüyorsa bir kaç ayar ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Letgo’da konum değiştirme, silme yada kapatma gibi ayarları bu makalemizde sizlerle paylaşacağız. Oldukça fazla soru aldığımız için bu konulara bir netlik getirmek istedik. Konumunuz bulunduğunuz yere göre çok uzakta görünüyor yada çevrenizdeki ilanlar size çok uzak konumlarda çıkıyorsa Letgo konum ayarları ile alakalı bir sıkıntı var demektir.

Letgo Konum Sorunu Çözüm

Letgo konum sorunu çözümü için mobil uygulamadan konum ayarlarınızı yapılandırmalısınız. Konum ayarlarını yapılandırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Mobil Letgo konum ayarları:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 1. Uygulamaya giriş yapın.
 2. Sol üst köşedeki profil simgesine tıklayın.
 3. Açılan profil ekranında sağ üst köşedeki ayarlar simgesine tıklayın.
 4. Menüden Konum bölümüne girin. (Uygulamayı kurduğunuz esnada Letgo Konum erişimine izin vermediyseniz sizi konum servislerine yönlendirecektir. Konum erişimine izin verin.)
 5. Konum Değiştir kısmında konumunuzu arayabilir, zoom yapabilir yada yaklaşık bir adres göster kısmını seçebilirsiniz.

Ayarları bu şekilde yapılandırdıktan sonra konum sorunları ortadan kalkacaktır. En yakınınızdaki tüm ilanları görüntüleyebilir yada ilan paylaştığınızda konumunuzu doğru olarak işaretleyebilirsiniz.

Letgo konum kapatma işlemi için aynı ayarları uygulayabilir ve ilanlarda konumunuzu kapalı olarak işaretleyebilirsiniz. Tabi bu durum satışlarınıza doğrudan etki edecektir.

Letgo Konum Yanlış Sorunu Çözüm

Masaüstü Letgo konum ayarları:

Masaütsü bilgisayarda arama yaptığımız Letgo konumumuz hatalı oluyor ve farklı bir ildeki ilanlar görünüyorsa konum ayarlarınızı arama kısmından değiştirmeniz gerekmektedir. Letgo’da konum yanlış sebebi ne olabilir?

Not: Eğer vpn programı kullanıyorsanız bu tarz uygulamalar konumunuzu değiştirdiğinden arama sonuçlarına doğrudan etki etmektedir.

Legto konum değiştirme:

 1. Letgo’da istediğiniz aramayı yapın
 2. İlan filtreleri kısmında konum kısmına tıklayın
 3. Konum Değiştir kısmında konumunuzu arayabilir, zoom yapabilir yada yaklaşık bir adres göster kısmını seçebilirsiniz.
 4. Son olarak kaç KM yakınlıktaki ilanları görmek istediğinizi seçin ve Konum seç butonuna tıklayın.

Bilgisayarda Letgo konum ayarlarınızı bu şekilde seçtikten sonra konum sorununuz ortadan kalkacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. Melih Can

  Ağustos 24, 2021 at 11:06 pm

  Ya hangi ayarı yaparsam yapayım letgo konumum evime 1km uzakta görünüyor bu nasıl bir hata çözemedim. Var mı farklı bir yöntem yada bu sorunu yaşayıp çözen birisi var mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...